РелігіяХристиянські новини

Сьогодні теолог і науковець Сергій Санніков відзначає 70 річчя

Сергій Вікторович Санніков – пастор, проповідник, капелан, доктор богослов’я, історик християнства і євангельсько-баптистського руху сьогодні відзначає 70 років з дня народження. Газета “Слово про Слово” вітає ювіляра і бажає благословень від Господа!
Сергій Санніков – перший ректор Одеської богословської семінарії, засновник альманаху «Богомисліє», пастор Першої одеської церкви ЄХБ. У наукових колах відомий як доктор філософських наук, старший науковий співробітник Центру дослідження релігій Національного університету ім. Драгоманова у м. Києві.
Свої вітання оприлюднив Всеукраїнський союз церков ЄХБ, у якому висловлює сердечну подяку Сергію Вікторовичу за неоціненний внесок у розвиток богословської освіти й пасторське служіння в Україні. Також дякують Богові за ревність і багаторічну працю у поширенні євангельського вчення.

Також сьогодні відбулася Міжнародна богословська онлайн-конференція “Есхатологічна спільнота: віра, служіння і пророче свідчення церкви в мінливому світі”, присвячена вшануванню життєвого і творчого шляху Сергія Саннікова.  Під час заходу презентували книгу “Зустрічаючись із таємницею: збірка статей на честь сімдесятиліття С. В. Саннікова” (за редакцією О. Гейченко, Т. Дятлика, М. Рейбер, Дж. Т. Серля, Р. Соловія).
[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button