Блог Андрія Савича

Незаслужений подарунок

На Різдво та Новий рік люди зазвичай дарують один одному різні речі − шкарпетки, посуд, планшет, подарунковий сертифікат, якийсь сувенір тощо. Однак Божий подарунок для нас зовсім інший − Він дарує нам Себе в Ісусі Христі. Справжня суть Різдва − не в подарунках, а в Подарунку. І цей подарунок має ім’я − Ісус.

«Бог дарував нам вічне життя, і життя це у Сині Його. Той, хто має Сина, має життя, а хто не має Сина, не має й життя» (1 Івана 5:11-12 UMT).

Ісус прийшов як досконалий подарунок для нас. Він прожив життя, яке ми з вами не можемо прожити. Він помер замість нас і воскрес, щоб ми могли мати життя вічне, але життя не лише колись, а вже зараз і тут. Ісус − це єдиний, Хто може вирішити мою і вашу найголовнішу проблему, проблему гріха. В Ісусі є все необхідне для життя та благочестя (2 Петра 1:3). Ісус − це єдиний подарунок, Який ніколи не зламається, Якого ніколи не вкрадуть, Який завжди поряд (навіть після смерті), Який може зробити вас навічно щасливими.

І подумайте, кому саме подарований Цей подарунок? Зазвичай ми даруємо подарунки людям, яких любимо і які цінні для нас − родичам та друзям. Мало хто, а, скоріш за все, ніхто не купує подарунки своїм ворогам.

«Та Бог показав, як сильно Він нас любить, тим, що Христос помер заради нас, коли ми були ще грішниками. Оскільки тепер ми виправдані перед Богом кров’ю Христовою, тож і від гніву Божого врятуємося через Ісуса. Коли ми були ще ворогами Богу, Він примирив нас з Собою через смерть Свого Сина…» (Римлян 5:8-10).

Радість Різдва полягає в тому, що в тих маленьких яслах Вифлеєму лежав незаслужений Божий подарунок для грішних людей. Бог послав Свого Син в цей світ, щоб спасти Своїх ворогів. Це неймовірно!

Ми не зробили нічого та й не могли, щоб якось заслужити цей Подарунок. Ми всі перейшли межу, за яку не можна переступати. Ми всі згрішили і стали ворогами Богу, бо Він, будучи святим, ненавидить гріх. Тому єдине, чого ми насправді заслуговуємо − це Божий гнів і осудження, бути відділеними від Бога і навічно покараними пеклі.

Але через Ісуса Христа Отець вирішив спасти нас і дарувати нам стосунки з Собою на цілу вічність. Він не зобов’язаний був цього робити, міг залишити Сина жити «вдома», а нас відправити в пекло, і це було б справедливо та чесно. Однак тому, що Бог не лише святий, але й люблячий, Він вирішив явити Свою славу не лише в створенні людини, але й в її відкупленні та спасінні.

Читайте також:

Дякую, Боже, за цей неймовірний і незаслужений Подарунок!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Андрій Савич

Пастор церкви «Голгофа» м. Луцьк. Одружений, батько трьох дітей Магістрант програми «Біблійна душеопіка» КБС.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button