Світ

Президент Франції Еммануель Макрон закликав додати аборт до Хартії Європейського Союзу про основні права

Включити аборти до Хартії Європейського Союзу про основні права закликав президент Франції Еммануель Макрон. Одночасно, розглядаючи вбивство ненароджених дітей як «право», Макрон хоче, щоб хартія відображала ідеї екології.

Джерело: rodyna

Виступаючи 19 січня перед депутатами Європарламенту в Страсбурзі, президент Франції заявив, що хартію про права, ратифіковану у 2000 році, необхідно переглянути.

«Через 20 років після проголошення Хартії про основні права, яка, серед іншого, закріпила скасування смертної кари в усьому Союзі, я сподіваюся, що ми зможемо відновити її, особливо для того, щоб зробити її більш виразною щодо захисту навколишнього середовища та визнання права на аборт», − сказав президент.

Читайте також: 

Макрон також додав: «Давайте вільно відкриємо цю дискусію з нашими співгромадянами та великими європейськими умами, щоб дати нове життя набору прав, які роблять Європу сильною цінностями, єдиним майбутнім нашого спільного політичного проєкту».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

3 Коментарів

 1. Поживемо – побачимо, як на наступних президентських виборах у Франції, які відбудуться у квітні ц. р., тамтешні виборці проголосують. А надто – у 2-му турі 24 квітня.
  Тобто: залишать Макрона на другий термін, чи віддадуть перевагу його опонентові. І в ролі якого, як вважають деякі експерти й аналітики, має немало шансів виступити відомий – а деколи навіть і просто скандально відомий – правоконсервативний журналіст і літератор-публіцист 63-річний Ерік ЗЕММУР.
  Той, хто прямо й постійно захищає традиційні культурні і морально-етичні цінності французького суспільства, гостро й гучно критикує ЛГБТ-ідеологію і практику, радикальний фемінізм, політику нічим необмеженого “мультикультуралізму” – “навстіж відкритих дверей” у Францію для численних іммігрантів, головним чином, з Африки та Близького Сходу тощо. І за що його інколи називають не інакше, як “французький Трамп”.
  https://politteo.online/novyny/erik-zemmur-vyjde-u-drugyj-tur-vyboriv-prezydenta-francziyi-opytuvannya/

 2. Р. S. Взагалі-то в сучасній Франції (й, до речі, не лише в сучасній, а й, загалом, історично) досить сильними й впливовими є – СУМАРНО – позиції ліво-ліберальних, лівих і радикально-лівих сил.
  Й не дарма ж саме Франція була батьківщиною багатьох, починаючи від кінця ХVIII ст. і далі, соціальних й інших революцій та ліво-опозиційних і ультра-лівих рухів: включаючи соціалістів, комуністів, анархістів тощо. В т. ч. і сумнозвісної “сексуальної революції” кінця 60-х рр. ХХ ст. І т. ін. й т. п.
  Так що якщо у 2-му турі майбутніх президентських виборів 24 квітня ц. р. чинному президентові Макрону протистоятиме представник (чи представниця) саме відверто консервативно-традиційного світогляду (як то той же Ерік ЗЕММУР чи Марін Ле ПЕН), то тоді, скоріш за все, Макрон має досить великі шанси бути переобраним на 2-й термін…
  Одначе: поживемо – побачимо.

 3. Р. Р. S. УТОЧНЕННЯ.
  Батьківщиною ЗАСНОВНИКІВ “класичних” теорій соціалізму й комунізму (К. Маркса і Ф. Енгельса) була Німеччина; анархізму (М. Бакуніна) – Росія; а от ліво-екстремістських революцій та переворотів (по типу першого з них – лєнінсько-більшовицького) – теж Росія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button