Домашня»Новини»Сенат США відхилив законопроекти спрямовані на боротьбу з абортами

Сенат США відхилив законопроекти спрямовані на боротьбу з абортами

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

Єпископи США назвали «жахливим» рішення сенату, що відхилив два законопроекти: «Захист народженої дитини від болю» і «Захист тих, які вижили після аборту», – повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на Vatican news.

Перший законопроект передбачав заборону на переривання вагітності терміном від 20 тижнів, пояснюючи це болем, яку відчуває дитина під час аборту. Другий законопроект мав на меті поширити правовий захист на новонароджених, які вижили після невдалого переривання вагітності, протистоячи таким чином дітовбивству і забезпечуючи тим дітям, які вижили той же рівень догляду, який гарантований будь-якій іншій дитині.

За словами архієпископа Джозефа Науманна, який очолює Комісію захисту життя при Єпископській конференції США, більшість американців підтримують запропоновані реформи. Було б жахливо, підкреслив він, якби навіть один сенатор проголосував за «жорстоке розчленування майже новонароджених, які вже сформувалися і проти захисту дітей, що вижили після аборту». «Наша країна, – заявив ієрарх, – не така, і більшість американців, які підтримують ці законопроекти, повинні бути почуті».

Джерело: bog.news

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Опера-реквієм «Йов» здобула Шевченківську премію

Наступна стаття

Зір людини недосконалий?

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *