СвітХристиянські новини

У 2020 році у всьому світі провели понад 42 млн абортів

Протягом 2020 року у світі провели понад 42 млн абортів. Це перевищує загальну кількість смертей, причиною яких стали інфекційні захворювання, рак, куріння або алкоголізм. Повідомляє invictory.com з посиланням на The Christian Post.

За даними довідкового ресурсу Worldometer, який відстежує світову статистику щодо різних тем в режимі реального часу, протягом 2020 року у світі провели понад 40 мільйонів процедур передчасного переривання вагітності. Згідно з даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ), у 2020 році від інфекційних захворювань у всьому світі загинуло понад 13 мільйонів людей, близько 8,2 мільйона – від раку, майже 5,1 мільйона – від куріння і 2,5 мільйона – через алкоголізм. За даними Університету Джона Хопкінса, минулого року у світі від коронавірусу загинуло понад 1,8 мільйона людей.

Також відомо, що іншими основними причинами смерті у 2020 році стали дорожньо-транспортні пригоди, в яких загинуло майже 1,4 мільйона людей, самогубства стали причиною майже 1,1 мільйона смертей.

Читайте також:

Загальна кількість загиблих у 2020 році у всьому світі, без урахування абортів, склало майже 59 мільйонів.

Як відзначили в Worldometer, в останні роки аборт став основною причиною смерті в США і в усьому світі. За даними Інституту Гуттмахера, у 2017 році в США провели 862 320 абортів. У тому ж році, згідно з дослідженням Центру з контролю захворювань, 647 457 американців загинули через серцеві захворювання, які вважаються основною причиною смерті в США.

Схожі статті

З початку нового 2021 року, згідно з даними Worldometer, в усьому світі скоєно понад 640 000 абортів.

Опитування, яке міжнародна дослідницька компанія Ipsos провела минулого року, показало, що підтримка абортів знизилася в більшості країн, з 72 % у 2014 році до 70 % у 2020 році.

Нагадаємо, що за підрахунками дослідників, за останні 100 років законний аборт призвів до близько одного мільярда абортів у всьому світі. За словами дослідників, цей факт є «найбільшим геноцидом в історії». А першою країною, яка легалізувала аборт, була Росія. Через це 18 листопада 2020 року відзначалося 100-річчя цієї події.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button