Новини суспільстваХристиянські новини

Трамп планує позбавити фінансування проабортивні центри

Трамп оприлюднив план бюджету, в якому проабортивні центри на зразок Planned Parenthood позбавлені фінансування. “Бюджет визначає пріоритетність цінності життя людини, гарантуючи, що федеральне фінансування не підтримує аборти”, – пояснює план.
Білий дім подав свою пропозицію щодо бюджету на суму 4,89 трлн. доларів до Конгресу у понеділок 10 лютого, розробивши план, який містить численні скорочення витрат, включаючи позбавлення фінансування Planned Parenthood. План ілюструє політичні пріоритети президента Дональда Трампа, хоча мало хто очікує, що він буде затверджений Конгресом в такому вигляді.

“Бюджет визначає пріоритетність цінності життя людини, гарантуючи, що федеральне фінансування не підтримує аборти”, – пояснюється в плані. “Бюджет пропонує заборонити федеральне фінансування організацій, які надають послуги з абортів. Бюджет також захищає права совісті, забороняє примус до охорони здоров’я та дозволяє приватним сторонам здійснювати такі права у Федеральному суді. За допомогою цих механізмів Адміністрація продовжить забезпечувати надійний захист прав совісті та свободи віросповідання “.
Хоча адміністрація налаштовано радикально, однак мало хто очікує, що президентські положення щодо плану FY2021 внесуть до остаточного бюджету. Planned Parenthood продовжує отримувати понад 500 мільйонів доларів від федеральних платників податків щороку з 2016 року і повідомило про 616 мільйонів доларів у своєму останньому щорічному звіті.

Джерело: Родина

Lifesitenews

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button