Домашня»Новини»Трамп планує позбавити фінансування проабортивні центри

Трамп планує позбавити фінансування проабортивні центри

4
Поширень
Pinterest WhatsApp

Трамп оприлюднив план бюджету, в якому проабортивні центри на зразок Planned Parenthood позбавлені фінансування. “Бюджет визначає пріоритетність цінності життя людини, гарантуючи, що федеральне фінансування не підтримує аборти”, – пояснює план.

Білий дім подав свою пропозицію щодо бюджету на суму 4,89 трлн. доларів до Конгресу у понеділок 10 лютого, розробивши план, який містить численні скорочення витрат, включаючи позбавлення фінансування Planned Parenthood. План ілюструє політичні пріоритети президента Дональда Трампа, хоча мало хто очікує, що він буде затверджений Конгресом в такому вигляді.

“Бюджет визначає пріоритетність цінності життя людини, гарантуючи, що федеральне фінансування не підтримує аборти”, – пояснюється в плані. “Бюджет пропонує заборонити федеральне фінансування організацій, які надають послуги з абортів. Бюджет також захищає права совісті, забороняє примус до охорони здоров’я та дозволяє приватним сторонам здійснювати такі права у Федеральному суді. За допомогою цих механізмів Адміністрація продовжить забезпечувати надійний захист прав совісті та свободи віросповідання “.

Хоча адміністрація налаштовано радикально, однак мало хто очікує, що президентські положення щодо плану FY2021 внесуть до остаточного бюджету. Planned Parenthood продовжує отримувати понад 500 мільйонів доларів від федеральних платників податків щороку з 2016 року і повідомило про 616 мільйонів доларів у своєму останньому щорічному звіті.

Джерело: Родина

Lifesitenews

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

 

Попередня стаття

Депутати пропонують обмежити тютюнопаління та заборонити його рекламу

Наступна стаття

Реалізація сигарет в 2019 році скоротилася на 20%

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *