Світ

Польща й надалі готова приймати біженців − опитування

За результатами опитування дослідницької компанії Openfield, 70 % громадян Польщі висловили підтримку в прийнятті українських біженців.

Джерело: Цензор.НЕТ

Близько 41 % поляків не проти довготермінового перебування українців в Польщі. Натомість 38 % проти, і 20 % ще не мають конкретної позиції.

Також, за результатами дослідження, за час повномасштабної війни середньостатистичний поляк витратив приблизно 369 злотих (майже 3000 грн) для допомоги українцям. Так чи інакше допомогу біженцям надали близько 77 % поляків.

40 % поляків сказали, що можуть надалі підтримувати українців. Стільки ж дивляться на цю ситуацію, як на урок толерантності.

Проте більш ніж половина населення Польщі вважає, що їхня держава допомагає українцям більше, ніж їм самим.

34 % поляків побоюються здавати своє житло в оренду українцям, а 15 % поляків не бачать позитивних змін у тому, щоб приймати українців.

Читайте також:

Натомість близько 30 % поляків вважають, що їхнє суспільство стане багатшим культурно завдяки українським біженцям, і геополітична роль Польщі посилиться.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Степан Ошурко

Журналіст видання Слово про Слово. Студент Факультету міжнародних відносин НАУ.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button