війна

«Я знову чула, як вони сміялися»: у Польщі відкрився Центр допомоги сиротам, які постраждали від воєнних злочинів Росії

Нещодавно було відкрито перший у Польщі Центр допомоги сиротам. Orphan’s Promise співпрацює з іншими служіннями CBN, включно з Operation Blessing і Superbook, щоб допомогти полегшити страждання та травму, яку переживають українські біженці.

Джерело: 1.cbn.com

CBN News був на місці, щоб побачити дивовижні способи того, як Бог організував усе, заклавши основу ще за роки до початку війни в Україні.

Мати українки Оксана Горбунова показала CBN News відео повного розгрому, яке вона зняла, їдучи до розбомблених Росією Ірпеня та Бучі. Під час цих поїздок вона привозить їжу та необхідні припаси жителям, які опинилися в зоні бойових дій. Потім вона везе жінок, дітей і літніх людей назад до Польщі.

Оксана поділилася розповідями про варварські воєнні злочини, які російські солдати вчинили проти мирного населення. «Я бачила маму, яка не може жити, тому що її 3 дочки були зґвалтовані на її очах. Двоє з них померли. Дітей, їхніх бабусь і мам ґвалтують перед ними, і вони не можуть говорити через страждання».

Вона продовжила: «Двоє моїх друзів-християн допомагали евакуюванню в селі під Києвом, і їх убили. Дружина одного з них не має сміливості дивитися на фотографії. Його ноги були поранені, його руки зламані, ножі в животі і 4 постріли в голову ззаду. Війна – це коли армія йде проти армії. Цю війну важко назвати справжньою війною. Це більше схоже на зло проти людства».

Горбунова каже, що існує величезна потреба допомогти жертвам війни подолати травму, і тому вона, церковні партнери та інші гуманітарні організації раді, що Orphan’s Promise CBN тепер у Польщі.

«Я знову чула, як вони сміялися»: у Польщі відкрився Центр допомоги сиротам, які постраждали від воєнних злочинів Росії

Операційний директор Orphan’s Promise Наталія Хом’як каже, що вона щаслива, що ресурси, які Бог дав Orphan’s Promise та іншим служінням CBN, тепер використовуються для допомоги українським біженцям у Польщі.

«Я думаю, що Бог використовує ці обставини, щоб привести людей до Нього. Він використовує нас у цей час, щоб привести всіх цих людей, які втратили все. Але вони знайдуть Єдине, що їм потрібно в житті тут, це стосунки з Ісусом», – сказала Хом’як.

Orphan’s Promise співпрацює з організацією «Рука допомоги» в навчальному центрі. Тут є божественний зв’язок, тому що директор «Руки допомоги» Міша Баб’як і його дружина колись працювали з Orphan’s Promise в Бердянську, Україна, де багато років тому засновник Orphan’s Promise Террі Меусен усиновив трьох сестер. Тоді, п’ять років тому, Баб’як із родиною за вказівкою Господа переїхав до Польщі, не знаючи чому.

«Бог заклав у моє серце, що буде спільна робота з CBN і Orphan’s Promise, але ми не знали, що це таке. Протягом цих 5 років ми встановили добрі стосунки з місцевими церквами тут. Коли почалася війна, ми почали допомагати біженцям», – пояснює він.

Orphan’s Promise організовує дитячі табори для українських дітей та підлітків. Вони грають в ігри, займаються рукоділлям і дізнаються про Ісуса через Суперкнигу.

«Завдяки цьому партнерству Бог торкнеться сердець українського народу. У цьому центрі вони навчаться довіряти Богові. Тепер ми розуміємо, чому Бог покликав нас сюди», − сказав Баб’як.

Як сказала одна мати: «Що ви робили з моїми дітьми? Цього тижня вони нарешті знову були щасливі… Я знову чула, як вони сміялися».

«Я знову чула, як вони сміялися»: у Польщі відкрився Центр допомоги сиротам, які постраждали від воєнних злочинів Росії

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!