Православні новини

62 % українців підтримують за заборону УПЦ МП − опитування

Згідно з дослідженням проведеним компанією «Active Group» 18-21 листопада, 62 % українців підтримують заборону Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Джерело: risu

Ставлення до заборони діяльності УПЦ МП

61,9 % респондентів вказали, що заборона діяльності УПЦ МП є необхідною, 41 % вважають, що така заборона однозначно потрібна, а 20,9 % сказали, що, швидше за все, потрібна.

Проте 5,6 % респондентів вказали, що забороняти УПЦ МП немає потреби, 6,8 % запевнили, що забороняти точно не потрібно, а 25,7 %, тобто кожен четвертий, не визначився з відповіддю на це питання.

Відповідаючи на питання «Чому держава досі не заборонила УПЦ МП?» найбільша частка респондентів 41,2 % відповіли: «Тому що у нас є свобода віросповідання». Відповіді «Немає політичної волі» та «У влади є інші більш нагальні проблеми» обрали 22,3 % опитаних. 20,2 % відповіли: «Корупція чинної влади», 18,5 % – «Вплив російських спецслужб на чинну владу». Інші причини назвали 4,3 % респондентів. 21,5 % українців не визначилися з відповіддю на запитання.

Оцінка діяльності УПЦ МП

Щодо оцінки діяльності Української православної церкви Московського патріархату, то 48,7 % респондентів оцінили негативно, 15,8 % – скоріше негативно, 32,9 % − однозначно негативно.

Водночас 6,8 % вважають діяльність УПЦ МП, позитивною, 3,8 % респондентів – однозначно позитивною і лише 3 % – швидше позитивною. Кожен четвертий українець 25,2 % ніяк не оцінює діяльність УПЦ МП, а 19,3 % не визначилися з відповіддю.

Читайте також:

Під час дослідження було опитано 600 громадян України віком від 18 років методом самостійного заповнення анкет.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button