Україна

Кабмін розширив перелік українців, які отримують додатку грошову допомогу від міжнародних організацій

Мінсоцполітики та прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявили, що Кабмін розширив перелік українців, які зможуть отримати по 2200-2500 грн щомісячно від міжнародних гуманітарних організацій.

Джерело: gazeta.ua з посиланням на msp.gov.ua

Український уряд вирішив надати додаткову грошову допомогу тим особам, які не мають і не мали статусу внутрішньо переміщених осіб, але проживають у населених пунктах, які деокуповані, знаходяться у зоні бойових дій або перебувають в тимчасовій окупації чи оточенні (блокуванні).

Заявку на виділення фінансової підтримки можна буде подати наприкінці травня через інформаційну платформу єДопомога:

Надіслані дані підтверджуються на основі інформації з державних реєстрів. Потім ця заявка про особу передаватиметься міжнародним організаціям, які ухвалюватимуть рішення щодо виплат на основі пріоритетності вразливих категорій отримувачів та наявності коштів для здійснення таких виплат.

Зазначається, що держава продовжить надавати грошову допомогу на проживання тим переселенцям, які подали заявку про знищене або пошкоджене житло до 20 травня, або які в будь-який час підтвердять відповідний факт документом, виданими органами місцевого самоврядування.

Окрім того, Всесвітня продовольча програма ООН (WFP) через Western Union надає українським переселенцям 2220 грн на особу та до 6660 грн на родину. Отримати фінансову підтримку можна в банках-партнерах.

Нагадаємо, що безплатний мобільний додаток Lepta, який створили в Україні, допоможе підтримувати українців в умовах війни. Кожен охочий може зареєструватись у сервісі за посиланням lepta.in.ua. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button