Україна

61 тисяча українців: потік людей на в’їзд в Україну з 9 травня становив рекорду кількість за час війни

Українські біженці масово повертаються в Україну. З 9 травня потік громадян на в’їзд в країну становив рекордну кількість за весь час повномасштабної війни – 61 тисяча людей.

Джерело: hromadske.ua

Відомо, що 17 травня з України виїхало 31 тисяча людей: 18 тисяч – до Польщі, а решта – до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

При цьому цього ж дня в країну повернулися 37 тисяч людей, з яких понад 33 тисячі – українці.

Українським біженцям дозволяють перетинати кордон за внутрішнім паспортом, бо на тлі воєнного стану громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити закордонний паспорт, повідомили прикордонники.

За даними ООН, з України з початку війни з країни виїхало 6,1 мільйона українців, з них 3,3 мільйона − до Польщі.

Нагадаємо, що за словами директорки Інституту демографії та соціальних досліджень, академіка Елли Лібанової, в Україні може розпочатися демографічна криза, якщо мільйони українців, які виїхали за кордон, не повернуться. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button