Україна

Під час війни українцям можуть не нараховувати комунальні послуги для приміщень без лічильника

Якщо українець не був вдома 30 днів, то він може звернутися до надавачів комунальних послуг, щоб йому не проводили нарахування під час війни. Однак це стосуватиметься тих приміщень, які не обладнані лічильником. Про це заявила заступниця міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська.

Джерело: zn.ua

За її словами, заявку постачальнику потрібно подавати разом із довідкою внутрішньо переміщеної особи, або, наприклад, документом, який засвідчує службу у ЗСУ.

Такий порядок є актуальним для тих споживачів, які не мають лічильників. Однак така процедура не стосується приміщень, які обладнані лічильниками, а також не поширюватиметься на послугу управління багатоквартирним будинком і на постачання тепла, наголосила Наталія Хоцянівська

Також заступниця міністра зазначила, що ситуація з нарахуванням плати за комунальні послуги різниться у містах.

Наприклад, у Миколаєві з постачанням холодної води виняткова ситуація у зв’язку з руйнацією водогону. Тому в різних місцях, де є винятки, приймаються індивідуальні рішення. Так було зроблено у Чернігові. Проте тенденція наступна: якщо підприємства надавали комунальні послуги, то вони проводять нарахування, підкреслила вона.

Наталія Хоцянівська сказала, що споживачі з розумінням та повагою ставляться до комунальників, бо дійсно стали свідками, що у такий нелегкий час для країни ми були в переважній більшості, де активних дій не було, з газом, електрикою, водою.

Нагадаємо, що Кабмін ухвалив рішення, згідно з яким для українців тарифи на електроенергію, газ та воду не зміняться у травні. При цьому українців просять не накопичувати борги. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button