війна

Росія утримує майже 96 тисяч маріупольців у спеціальних таборах на своїй території

Росія утримує майже 96 тисяч маріупольців у спеціальних таборах на своїй території. Британські розслідувачі нарахували 66 таких таборів у Сибіру та на Далекому Сході. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Джерело: korrespondent

«Всі переважно на Далекому Сході. Коли ми почали про це говорити, майже ніхто не вірив. Тепер весь світ бачить правду про нелюдство. Сумна, але перемога інформаційного фронту Маріуполя. XXI століття. Депортація. Табори. Сибір. Росія не змінює свого ставлення до українців віками», − наголосив Андрющенко.

Нагадаємо, раніше Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що на тимчасово окупованих територіях вже пройшли через фільтраційні табори понад 1 мільйон громадян України, які були примусово депортовані до Росії. Серед депортованих українців понад 200 тисяч дітей.

Читайте також: 

Також Міжнародний комітет Червоного Хреста досі веде переговори з російською стороною щодо доступу до примусово депортованих до Росії українців.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button