Притчі

Перш ніж щось зробити – подумай

Одного разу пастух образив одну людину. Цей чоловік узяв і затаїв на нього злість і вирішив помститися. Він вибрав день і глибокої ночі почав копати яму для свого кривдника.

Коли він копав цю яму, то уявляв собі, як його кривдник упаде в неї і щось зламає собі, наприклад, руку чи ногу, а може навіть і помре в ній, не маючи шансів вилізти звідти. Або в крайньому разі в яму впаде його овечка, баран, корова або коза. Довго і вперто він копав, мріючи про помсту і навіть не помітив, як яма ставала дедалі глибшою. Непомітно настав світанок, і він отямився від своїх думок. Яким же було його здивування, коли він побачив, що за цей час він викопав таку глибоку яму, що сам уже не в змозі вибратися з неї!

Читайте також:

Звідси висновок: перш ніж рити яму іншому, хоч навіть і в думках, згадай, що для того, щоб вирити її, тобі самому доведеться в ній опинитися, тому що першим у ній виявляється той, хто її риє. І перш ніж забруднити когось, спочатку тобі доведеться забруднити свої руки.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І дійсно: Путін і Ко дуже самовпевнено вирішили, що приготували вельми глибоку й згубну та надійну – смертельно-геноцидну яму для України та українців: і саме як незалежної, соборної і демократичної (європейської) нації і держави…
    Одначе так виглядає, що вони самі легковажно геть провалюються в ту яму…
    І в яку за собою тягнуть, загалом, також усю власну країну та її людність. Ту людність, що – принаймні, у своїй основній (пропагандивно-зазомбованій) масі – підтримує і схвалює цю їхню криваво-нищівну збройну авантюру проти “братнього народу”.
    В т. ч. – так чи інакше – на превеликий жаль, і більшість т. зв. “євангельських віруючих” в рф…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!