Християнські новини

У США хочуть скасувати пільги церквам, які не підтримують ЛГБТ

В четвер ввечері СНН (новини) у міській ратуші “Рівність в Америці” фокусували увагу на проблемах геїв і лесбіянок і ставили запитання кандидатам, які беруть участь в президентській гонці від демократичної партії у 2020 році.
Бето О’Рурк пригрозив, що якщо будь-яка церква, релігійна організація, університет і т.д. не погодяться з їх платформою ЛГБТ, включаючи одностатеві шлюби й права геїв/транссексуалів, такі повинні втратити свій статус, якій звільняє від податків. Аудиторія в залі вітала це.
Такий підхід дає вам уявлення про те, що саме прогресивна соціалістична Демократична партія спробує нав’язати американській нації, якщо демократи переможуть на будь-яких виборах. Вони будуть створювати закони й «наслідки», які покарають тих, хто з ними не згоден. Ці соціалісти в Демократичній партії становлять загрозу для свободи віросповідання та свободи слова.
Це було б кроком до того, щоб змусити замовкнути церкву і нівелювати вплив християнських університетів і організацій. Це те, що безбожний соціалізм зробив в Східній Європі, закривши церкви й вкинувши у в’язниці пасторів, які не погоджувалися з комуністами. – “Що стосується мене, — сказав Франклін Грем, — я не буду схилятися перед вівтарем порядку денного ЛГБТ і не буду поклонятися їх райдужному прапору. Я буду стояти зі Словом Божим, зі Святою Біблією, яка є істиною від першої сторінки до останньої”.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button