Актуальне

Страсний тиждень у реальному часі. Середа

Детальний опис подій цього дня див. В Мт. 26: 6-16, Мк. 14: 3-11, Лк. 22: 3-6

Щодня вранці ми публікуємо календар страсного тижня. Розповідаємо деталі того, що відбувалося кожного дня до Великодня. Сьогодні нагадуємо події середи. 

Використовуйте цей посібник для читання Святого Письма на цьому тижні.

Останні кілька днів були відзначені посиленням напруги й злості в опонентів Ісуса, а також непохитної рішучості Його самого. Його зброєю були його слова, і Він проголосив їх досить багато. Але в середу перед Своєю смертю Ісус був спокійний.

Він знаходився в будинку Симона прокаженого, людини, відомого своєю хворобою. Під час спільної трапези Марія з Віфанії, сестра Лазаря (Ів. 12: 3), підійшла до Ісуса з алебастровою пляшечкою з пахощами. Вона зберігала це миро, вартістю в річну зарплату, саме для цього особливого випадку (Ів. 12: 7). Вона почала виливати його на голову і ноги Ісуса, для чого потрібно було розбити сам посудину (Мк. 14: 3). Це був обдуманий крок, подібний до відкриття пляшки шампанського вартістю у 20 тисяч доларів. Вона віддавала Ісусові все, що у неї було. Віддаючи саму свою велику коштовність, вона показувала свою переконаність в тому, що те, що Він збирається віддати, Він віддасть для неї.

Читайте також:

Те, що зробила Марія, було прекрасно, і Ісус хотів, щоб всі про це знали. Вона приготувала Його до поховання. В її вчинку – слава і доброта. Ісус віддає їй цю славу, кажучи про те, що цей її прекрасний вчинок ніколи не забудуть в історії. І ми не забули.

Схожі статті

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button