Блог Миколи Романюка

Російське вторгнення в Україну набуває демонічного характеру

Російське вторгнення в Україну набуває демонічного характеру з метою винищити кожного українця, не згідного з риторикою та метою одержимого диктатора.

А Господь мовчить і не відповідає на те, про що ми просимо…

Українська армія перевершує себе у спротиві. Західні лідери захоплюються, солідаризуються, допомагають.

В той час російське військо системно нищить квітучі українські міста Харків, Маріуполь, Херсон, Житомир, Чернігів, Київ по-катівськи розстрілюючи дітей, їхніх батьків, літніх людей.

А Господь Бог бачить, і, як у багатьох інших війнах, дозволяє нам пережити найжахливіші наслідки глибинного бунту людини проти Бога у всіх найвикривленіших гримасах війни.

Невпинно молюсь про Боже чудо і надзвичайну силу для наших вояків. Розумію усю непропорційність сил. Внутрішньо плачу від безсилля і смертельної ненаситимості російських братів-убивць.

А Господь все бачить і лише Його справедливість є моя втіха:

«…Господи Саваоте, Ти Суддя справедливий, що досліджуєш нирки та серце, хай над ними побачу я помсту Твою, бо справу свою я довірив Тобі!» (Єремії 11:20).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Микола Романюк

Микола Романюк, 45 років, одружений, троє дітей. Вивчав німецьку в Дрогобичі, богослов’я в Одесі. Викладаю у семінаріях та на семінарах, старший пастор в Ірпінській біблійній церкві. Відчуваю своє покликання у тому, щоб пізнаючи Бога і служіння Його людям, допомагати в цьому іншим.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button