СвітХристиянські новини

Переслідування християн у Північній Кореї: розповіді вірян, які вижили та стали свідками катувань

У Північній Кореї понад 100 вірян, які вижили та стали свідками катувань, розповіли Правозахисній організації Korea Future Initiative, про переслідування християн за останні 30 років. Повідомляє invictory.org з посиланням на persecution.org.
Правозахисна організація Korea Future Initiative (KFI), яка документує грубі порушення прав людини у Північній Кореї, провела 117 інтерв’ю з вірянами, які вижили та стали свідками катувань у Північній Кореї.
Вони розповіли історії про 200 християн віком від 3-х до 80-и років, які зазнавали переслідування за віру в період з 1990 по 2019 рік.
В одному з інтерв’ю чоловік розповів, як потрапив до в’язниці незадовго після того, як прийняв християнство. Його утримували в металевій клітці розміром метр на метр, по якій пустили електричний струм. В інтерв’ю пояснюється, що в той час, як ув’язнені зазвичай витримували тільки три чи чотири години, цей чоловік, перш ніж знепритомнів, протримався 12 годин завдяки молитві. Після цього охоронці продовжували бити його.
Інша історія, яку надали співробітники KFI, розкрила труднощі, з якими стикалися вагітні жінки. Охоронці вводили їм ліки, щоб викликати передчасні пологи. Якщо дитина народжувалася живою, її (дитину) забирали, душили та викидали.

Деякі опитані відзначили, що ув’язнених, у яких знаходили Біблії, прив’язували до дерев’яного стовпа і розстрілювали. Віряни розповіли, як члена корейської робочої партії заарештували за володіння Біблією і стратили на аеродромі Хесан на очах у 3000 жителів. Інших стратили за виготовлення молитовників.

«Жорстокі дії привілейованих людей у Північній Кореї, які забирають наші життя і контролюють наші думки, потрібно зупинити, – сказав біженець з країни правозахисник Іль-Ліон Чжу. – Північнокорейських чиновників, чиї злочини викликають думки про Освенцім, потрібно притягнути до відповідальності».

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button