Світ

У Північній Кореї проти християн застосовується жахливе насильство

Охоронці в’язниці комуністичної Північної Кореї били по голові ув’язнених християн, які були підозрювані у вивченні Біблії, аж до тих пір, поки «кров хлюпнула вгору», згідно з новим звітом правозахисної організації Korea Future.

Джерело: christiantoday.com

У період з листопада 2019 року по серпень 2021 року дослідники Korea Future опитували свідків і порушників релігійної свободи, які втекли від комуністичної диктатури до демократичної Південної Кореї.

Отриманий звіт розглядає 167 порушень прав людини проти 91 християнина в таборах у 1997–2018 роках. Кримінальний кодекс Північної Кореї класифікує християнство як «політичний злочин», при цьому християн відправляють до суворих та таємних «політичних» в’язниць.

Дослідження показало, що у деяких випадках їх засуджують до «довічного ув’язнення».

В опублікованому звіті задокументовано докази того, що жертви піддавалися фізичному насиллю.

Слідчі виявили, що у деяких випадках фізичні побиття жертв були настільки жорстокими, що це спричинило їх передчасну смерть.

Одна з жертв, бувши членом підпільної церкви у 2019 році, була побита так сильно під час ув’язнення, що згодом померла від отриманих травм.

Схожі статті

Читайте також:

Все це спричиняє створення підпільних церков в Північній Кореї, та християни з інших країн можуть підтримати їх.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button