Креаціонізм

Павуки-вегетаріанці

У досконалому світі, який створив Бог, не було хижаків. У нашому грішному світі складно уявити собі хижаків типу павуків, які не їдять м’яса.

Було помічено, що деякі павуки намагаються пробувати рослини на смак. Бачили, як самець павука-краба пробував нектар рослини. Деякі крихітки-павучки їдять спори рослин, які потрапляють їм в павутину. Але недавно виявився маленький павук-скакун, що живе на акаціях, який не їсть м’яса зовсім – він вегетаріанець.

Дерево акація часто надає притулок, захист і солодкий нектар агресивним мурашкам, які за це захищають його від інших надокучливих шкідливих комах. І маленькому павуку-скакуну, коли йому хочеться поїсти нектару, доводиться постійно ховатися від мурах-солдатів. Один зі способів уникнути зіткнення з мурахами – побудувати свій будинок на старому листі. Ці листи мурахи охороняють найгірше. Дослідники були свідками чотирьох випадків, коли павук їв личинку мурашки, але це було 4 випадки зі 140 спостережень за харчуванням павука.

Наш досвід життя в грішному світі не може підготувати нас до того, що Бог здатний створити, попри ті чудеса, які ми бачимо навколо нас. Якщо Він захоче, Він може зробити вегетаріанцями кого завгодно – левів, тигрів і навіть павуків. Хто з нас міг собі уявити, що у Нього є план нашого спасіння від гріха через Ісуса Христа?

Читайте також:

Книга Буття 1:30

«А всім звірам земним, і всім птахам небесним … дав Я всю зелень трав’яну в їжу. І стало так».

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button