Новини суспільства

Колишня порнозірка, який став пастором, ділиться порадами, як перемогти хтивість і самотність

Порнозірка в минулому, який нещодавно став пастором, поділився порадами для християн щодо подолання хтивості та самотності, підкресливши, що недостатня обізнаність може привести християн на шлях спокус, яких вони можуть уникати.

Джерело: christianpost.com

Джошуа Брум, 40-річний пастор баптистської церкви «Добра новина» міста Сідар-Рапідс, штат Айова, минулого тижня був запрошеним доповідачем в епізоді подкасту Бріттні та Річарда Де Ла Мора «Поговорімо про чистоту».

Брум сказав, що почуття ізоляції та хтивості все ще можуть бути стійкими для християн, навіть якщо вони процвітають у своїх романтичних стосунках і досягли великого успіху в багатьох сферах свого життя.

Але він сказав, що боротися з самотністю та хіттю неможливо, якщо християни щодня активно прагнуть близькості з Ісусом.

«Коли у вас є відповідне розуміння того, ким є Бог, і ви наближаєтеся до Нього, це те, де можна знайти близькість», − сказав Брум.

«І я думаю, що коли ми намагаємося замінити Бога речами та людьми, наприклад, навіть нашим шлюбом, навіть нашими дітьми, навіть нашим служінням − коли ми намагаємося замінити близькість, до якої Бог закликає нас, ми почуватимемося самотніми [і] ми будемо відчувати невдоволення».

Схожі статті

Брум сказав, що він повинен проводити час з Богом.

«Я маю поговорити з Ним. Це як твоя віра. Вона не може бути пасивною, а має бути активною. Отже, я повинен активно входити у свої стосунки − не в мій статус, а в мої стосунки з Христом. Ось де можна знайти близькість».

За словами Брума, міцних стосунків з Христом неможливо досягнути самому. Він підкреслює важливість хороших стосунків і «знаходження хорошої дружби».

«Я б сказав, що свідченням здоров’я є плід. Отже, якщо ви подивитесь на 15-у главу Івана, де сказано: “Якщо ви перебуватимете [в] Мені, а Я в вас, ваше життя принесе багато плодів. Але без Мене, Ви нічого не можете зробити”, − сказав Брум. − У цьому місці Святого Письма йдеться про відрізання мертвих гілок. І навіщо вам відрізати мертві гілки? Тому, що вони не приносять плодів».

«Нам потрібно покращити самосвідомість, — додав він. − Потрібно ставити собі питання: “Чи ця дружба приносить плоди? Вона, начебто, приносить мені користь? Чи вона мене повчає?”».

Брум вважає, що «усвідомлення веде до плідності», що може допомогти християнам боротися із самотністю та хіттю.

«Люди часто думають, що подружня зрада трапляється просто миттєво. [Вони думають]: “О, я бачу дівчину. Я дивлюся на неї. Лягаю з нею в ліжко”. Це відбувається потроху, але я справді вірю, що це відбувається через недостатню поінформованість», − сказав він.

«[Християни повинні] поставити собі важливе питання: «Чому я хочу з нею говорити?», «Чому я хочу до нього звернутися?» [Скажімо], когось спокушають хтиві думки. Можливо, їх викликає інтернет. Як ми можемо допомогти їм і поінформувати про це, щоб вони не робили щось нехарактерне для них?».

Брум вважає, що ключ до християнського життя та протистояння спокусам — це жити «крок за кроком» і «мить за миттю».

«Знай, що твоє серце лукаве, − сказав Брум. − По-справжньому попросіть Бога дослідити ваше серце і вивести на передній план вашого розуму, буквально моліться такою небезпечною молитвою: “Боже, покажи мені мої недоліки, покажи мені, чим я тебе ображаю. Зверни на це мою увагу, тому що я хочу підкоритися Тобі”. Ось де знайдена мета. Ось де знайдена свобода”».

Раніше в подкасті Брум поділився, що бути християнином − це подорож з Богом, яка потребує часу для кожної людини, і закликав християн «бути терплячими [до себе] в цьому процесі, тому що Бог часто хоче зробити щось у вас, перш ніж зробити щось через вас чи для вас».

«Я отримав усі ці речі, які, на мою думку, зроблять мене щасливим, і я зрозумів, що вони не працюють, і моє життя опинилося в цій ямі. А потім я ходив з Богом. Це був процес. Це було так: “Отже, Ісус врятував мою душу і дав мені нове серце в ту мить”. А ходити з Ним − це був процес», − розповідав Брум про свою подорож до Христа після досягнення успіху в кіноіндустрії для дорослих.

Брум сказав, що однією з труднощів, з якими він зіткнувся після того, як віддав своє життя Христу, були спокуси прагнення до схвалення. Він оцінював себе на основі того, чого він досяг.

«Коли я не діяв через прийняття, коли я намагався повернутися до свого старого мислення, я діяв через досягнення, − згадував Брум. − Мої досягнення привели до мого щастя».

«У служінні є багато великих перемог, але вони стаються не кожен день, і не кожен сезон. І я думаю, що у голову легко можуть потрапити такі думки: “Ну, я не відчуваю що моє життя таке, яким воно на мою думку має бути, і я не досягаю того, що я думаю, повинен досягти”».

Під час спокус Брум сказав, що псалом 23 Давида надихнув його поставити Бога на перше місце.

«Я думаю про Давида і Псалом 23: “Господь то мій Пастир, тому в недостатку не буду”. Я висловлюю свої бажання, свій успіх, своє розуміння віри в перемогу, бо це не про мене. Це про Царство», − зазначив Брум.

«Що важливіше, справа навіть не в тому, що я міг би зробити для Царства. Йдеться про те, щоб я з кожним днем ​​наближався до Ісуса Христа, я зростав у близькості з Ним. Як служителі Євангелія, якими всі ми є, інколи ми будемо бачити наше життя не таким, як ми думаємо воно має бути».

«Ваша мета — не досягти, а підкоритися», — сказав Брум.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!