Креаціонізм

Найшвидший серед птахів

Сокіл сапсан в гонитві за здобиччю розвиває відносну швидкість у 200 довжин свого тіла в секунду. Це дуже близько до швидкості у 207 довжин корпуса космічного шаттла – саме з такою швидкістю він входить в атмосферу Землі. Тому сокіл сапсан вважався найстрімкішим птахом на Землі, таким собі асом серед літунів.

Вчені нещодавно виявили, що найшвидший птах – маленький рожевий самець каліпти Анни, пташки з сімейства колібрі. У шлюбний період самець колібрі намагається вразити самочок своєю швидкістю і фігурами вищого пілотажу. Спочатку колібрі підіймається на висоту 30 метрів. Потім каменем падає з цієї висоти вниз. Долітає до самочки – і знову злітає вгору. Так він «пірнає» кілька разів, і в процесі переживає дев’ятиразову силу тяжіння. Відносна швидкість під час падіння вниз – 385 довжин тіла в секунду.

Це у два рази вище відносної швидкості сапсана, швидше космічного корабля, що входить в атмосферу Землі, більш ніж у два рази швидше відносної швидкості реактивного винищувача, що йде у форсованому режимі.

Чудеса Божого Творіння досі відкриваються для нас з дивовижного боку. Але найбільше чудо – Божа любов до нас через Ісуса Христа. Ми вдячні, що Біблія відкрила нам це диво.

Читайте також:

Книга Йова 9:10

Схожі статті

«Робить велике та недослідиме, предивне, якому немає числа!».

Джерело: ДеньзТворцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button