Новини суспільстваХристиянські новини

Понад 1000 учасників з 15 країн світу: 8 вересня в Києві відбудеться IX Національний молитовний сніданок

8 вересня 2021 року в Києві відбудеться IX Національний молитовний сніданок. У цьому заході візьмуть участь понад 1000 учасників з 15 країн світу. Захід присвячений 30-річчю Незалежності України.

Джерело: sobor.com.ua з посиланням на unian.ua

Вже дев’ять років поспіль проводяться Національні молитовні сніданки в Києві. Вони вважаються найбільшими в Європі.

Як повідомив голова оргкомітету Павло Унгурян, цьогорічний захід присвячений 30-річчю Незалежності України.

Анна Пуртова, співголова оргкомітету, зазначила, що серед учасників, яких понад 1000 з 15 країн світу, планують бути: керівництво України, урядовці, провідні політики країни та ряд впливових закордонних гостей, серед яких парламентарі США, провідні політики країн Європейського Союзу і Бразилії.

Зокрема, на Молитовному сніданку буде присутній радник Президента Рональда Рейгана, який допомагав Україні вибороти незалежність і повалити комуністичний режим.

До того ж у заході планують взяти участь відомі представники української творчої інтелігенції, журналісти, освітяни, науковці, військові капелани, управлінці та бізнесмени. Український актор та співак Михайло Хома (Дзідзьо) також приєднається до Молитовного сніданку

Протягом десятиліть Національні молитовні сніданки вже традиційно проходять в США, Європарламенті, країнах Європейського Союзу та багатьох інших країнах світу.

Нагадаємо, що 31 серпня відбувся перший Молитовний сніданок Київщини у місті Бровари. Всі присутні мали можливість об’єднатись у спільній молитві за духовний розвиток регіону, мир та спокій, за військових і їх родини, за дітей-сиріт і їх здоров’я.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!