Новини культуриХристиянські новини

Пастор з Волині видав вже третю книгу, як замовити збірку "Погляд"?

Побачила світ третя книга члена Волинського осередку Спілки християнських письменників України Володимира Сада «Погляд», повідомляють на сайті shpuvolyn.com.ua.
Видання складають вибрані твори з двох попередніх збірок – «Мого серця скрижаль» і «Літо моєї осені» – та чимало нових.
Ця книжка – ще один доказ того, що писати по-християнськи – не означає писати лише на біблійні й церковні мотиви.
Будучи християнином, ба навіть пресвітером, Володимир Іванович, зрозуміла річ, приділяє немало місця суто духовним темам. Однак хіба не є, строго кажучи, духовною і християнською тема синівської любові до матері, до малої батьківщини й великої Вітчизни?

Чимало сторінок нової книги відведено на пейзажну лірику. Є і просто побутові замальовки, зроблені пером тонкого шанувальника прекрасного.
Відкриває «Погляд» передмова члена НСПУ Євгенії Назарук «Хай із віри зростають крила!» Це один зі ще небагатьох прикладів співпраці двох письменницьких спілок на Волині.
Придбати нову збірку можна за телефоном +380 97 179 5550
Довідка:
Володимир САД народився 1956 року в с. Великі Телковичі на Рівненщині. Навчався у Рівненському державному музичному училищі, в Рівненському біблійному інституті. Працював художником-оформлювачем. Нині виконує служіння пастора в церкві «Нове життя» с. Підгайці. Проживає в с. Лище Волинської області.
Одружений. Разом з дружиною Любов’ю виховує дев’ятеро дітей.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!