Новини культуриХристиянські новини

Міжнародний День дарування книг відзначають 14 лютого

14 лютого увесь світ відзначає Міжнародний День дарування книг, мета якого – підвищити інтерес й доступ до книги, а також зробити приємний подарунок у вигляді книги.

Цей День започаткували у 2012 році. Ідея ця виникла у хлопчика, сина американки Еммі Бродмур, який одного разу запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги.

Міжнародний День дарування книг повинен прищеплювати любов до читання. У цей День заведено дарувати книги бібліотекам, друзям або членам родини, або залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок.

Читайте також:

Найголовнішою Книгою, Яка була написана дуже давно, однак актуальна і сьогодні, є Біблія.

Цю Книгу називають Словом Божим, тому що через Біблію Сам Бог, Творець Всесвіту говорить всім людям й проголошує Істину.

Біблія – це перша подарована Книга людству. У цій Книзі Бог не тільки засуджує людей за їх гріхи, але й проголошує Спасіння та прощення гріхів через Ісуса Христа, про Якого говорить навіть вся Біблія – від початку до кінця.

Ця книга сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити. Святе Письмо є постійним супутником, найкращим порадником у всіх життєвих ситуаціях і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини.

Джерела:

library.kname.edu.ua

sites.google.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button