Новини суспільстваХристиянські новини

БОГ.MEDIA запускає другу медіа-школу Bog Media School 2.0

Креативна християнська медіагрупа “БОГ.MEDIA” запускає другу онлайн медіа-школу “Bog Media School 2.0”, яка пройде з 05 по 07 березня.

“Після першої школи безліч студентів дали зворотний зв’язок і ми зрозуміли, що таке навчання затребуване. На підставі цього ми прийняли рішення запустити другу школу” Bog Media School 2.0 “, де акцентуємо увагу на посиленні медіа сфери в церквах по всьому Тілу Ісуса Христа. Буде багато практичних порад, а так само ми ставимо собі за мету професійне навчання студентів. ” – адміністратор Bog Media School Анатолій Білуха.

До процесу навчання запрошені медіаексперти в різних областях галузі. Мета школи – послужити Тілу Христа в розвитку медіаслужіння. “Ми віримо в те, що справжня творчість народжується в серці Бога. Наше завдання – дізнатися і виконати те, що Він бажає.”

Викладати в школі запрошені 15 спікерів: Арт-директор “Bethel Music” – Стівен Джеймс Харт, засновник компанії “Dezaro Marketing” і онлайн-школи “Dezaro” по SMM-просування – Олена Нікітська, Лідер і засновник місії “Рух Шукачів Бога” – Сергій Шидловський, Директор креативної християнської медіагрупи “БОГ.MEDIA” – Олександр Євсюков, засновники й творці проекту “Чай з Жасмін” – Сергій та Жасмин Ряховські, та  інші.
Кожен урок буде проходити в прямому ефірі, що несе в собі можливість отримати від викладача відповіді на всі, питання що цікавлять студентів.
Дізнатися детальну інформацію про школу і зареєструватися можна за посиланням:
https://school.bog.media/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button