Домашня»Новини»“БОГ.MEDIA” запускає другу медіа-школу “Bog Media School 2.0”

“БОГ.MEDIA” запускає другу медіа-школу “Bog Media School 2.0”

13
Поширень
Pinterest WhatsApp

Креативна християнська медіагрупа “БОГ.MEDIA” запускає другу онлайн медіа-школу “Bog Media School 2.0”, яка пройде з 05 по 07 березня.

“Після першої школи безліч студентів дали зворотний зв’язок і ми зрозуміли, що таке навчання затребуване. На підставі цього ми прийняли рішення запустити другу школу” Bog Media School 2.0 “, де акцентуємо увагу на посиленні медіа сфери в церквах по всьому Тілу Ісуса Христа. Буде багато практичних порад, а так само ми ставимо собі за мету професійне навчання студентів. ” – адміністратор Bog Media School Анатолій Білуха.

До процесу навчання запрошені медіаексперти в різних областях галузі. Мета школи – послужити Тілу Христа в розвитку медіаслужіння. “Ми віримо в те, що справжня творчість народжується в серці Бога. Наше завдання – дізнатися і виконати те, що Він бажає.”

Викладати в школі запрошені 15 спікерів: Арт-директор “Bethel Music” – Стівен Джеймс Харт, засновник компанії “Dezaro Marketing” і онлайн-школи “Dezaro” по SMM-просування – Олена Нікітська, Лідер і засновник місії “Рух Шукачів Бога” – Сергій Шидловський, Директор креативної християнської медіагрупи “БОГ.MEDIA” – Олександр Євсюков, засновники й творці проекту “Чай з Жасмін” – Сергій та Жасмин Ряховські, та  інші.

Кожен урок буде проходити в прямому ефірі, що несе в собі можливість отримати від викладача відповіді на всі, питання що цікавлять студентів.

Дізнатися детальну інформацію про школу і зареєструватися можна за посиланням: https://school.bog.media/

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

У Тернополі люди протестували проти наркоторговців та наркоторгівлі

Наступна стаття

{:uk}Китай намагається викорінити християнство{:}{:ru}Китай пытается искоренить христианство{:}

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *