УкраїнаХристиянські новини

Музей Івана Огієнка видав новий путівник

Житомирський обласний краєзнавчий музей підготував путівник історичним музеєм ім. Івана Огієнка, що у Брусилові. Про це повідомляється на сторінці закладу в Facebook
Зазначається, що видання допоможе ознайомитися з експозицією музею, який розповідає про життя і творчість відомого українського вченого і релігійного діяча, уродженця Брусилова Івана Огієнка (митрополита Іларіона), а також з історією самого Брусилова.

“Карантинні обмеження дали нагоду співробітникам краєзнавчого музею підготувати для вас ілюстрований путівник Брусилівським історичним музеєм ім. Івана Огієнка”, – йдеться у повідомленні.

Іван Огієнко – співзасновник Українського народного та Українського державного університетів у Києві, фундатор і перший ректор Кам’янець-Подільського державного українського університету, міністр народної освіти УНР, міністр сповідань, головноуповноважений міністр УНР, професор теологічного факультету Варшавського університету, єпископ, архієпископ, митрополит Холмський і Підляський. З 1947 року у Вінніпезі став першоієрархом Української греко-православної церкви в Канаді.

Огієнко – перекладач Біблії та низки богослужбових книг українською мовою, автор віршованих творів релігійного змісту, багатьох праць з історії, культури, канонічного права, славістики, мовознавства.

Джерело: ukrinform.ua

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button