Новини суспільства

Власник підприємства вторинної переробки сировини поширює нові Біблії після того, як йому здали порізані

Нещодавно власник пункту прийому вторинної сировини отримав велику кількість розрізаних Біблій. Після цього він купив нові та безкоштовно їх роздає.

Джерело: Сторінка LeonidCherepeynik у Facebook

21 жовтня Леонід Черепейнік опублікував пост, в якому говорилося, що хтось приніс велику кількість розрізаних Біблій як макулатуру, і його серце розірвалося. Цей випадок вже широко відомий на всю країну та за кордоном.

Люди опублікували сотні постів і надіслали сотні приватних повідомлень чоловікові з цього приводу.

«Після великого розголосу утилізації Біблії багато людей написали, що хочуть (мріють) собі Слово Боже і просили їм подарувати. Тому мною прийнято логічне рішення закупити оптом нові сучасні Біблії і всім, в кого немає вдома Біблії і хто хотів би її читати, я дарую її безкоштовно (адже це сама мудра книга всіх віків). Всім раджу її вивчати і читати, там відповіді на всі ваші питання життя.», – йдеться у повідомленні Леоніда.

Цю книгу можна отримати двома способами:

  • Забрати в офісі ТОВ «Вторма УА» за адресою: м. Бровари, вул. Київська, 135;
  • Написати листа на info@vtorma.ua і вам надішлють книгу.

«Нам здають на утилізацію б/в дитячі Біблії, російські й українські Біблії, Новий Завіт. І якщо ви готові взяти їх для передачі іншим нужденним, також напишіть лист, скільки вам потрібно і для яких цілей», − пише Леонід.

Читайте також:

Величезну купу порізаних Біблій здали на макулатуру в Броварах
На утилізаційному пункті ТОВ «Вторма Юа» у Броварах велику кількість Біблій, розрізаних навпіл, відправили на макулатуру. Джерело: facebook.com/LeonidCherepeynik Власник цього пункту Леонід…

 

Для церков, пасторів, священників, благодійних організацій, підприємців є можливість взяти участь в поширенні Біблії. Для цього потрібно зв’язатися з Леонідом Черепейніком

Леонід запрошує до партнерства усіх охочих, адже самому реалізувати усі буде складно.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button