Новини суспільстваХристиянські новини

Парад за життя та сім’ю у Польщі зібрав 5000 учасників

Щорічний польський парад за життя та сім’ї пройшов у Варшаві у неділю, 19 вересня, і зібрав 5 тисяч людей. Тисячі з них вийшли на вулиці польської столиці, розмахуючи червоно-білими прапорами та плакатами країни з гаслами, що підтримують життя.

Джерело: catholicnewsagency.com

Такий Парад за життя відбувся в Польщі після того, як набуло чинності знакове рішення Конституційного суду щодо абортів.

22 жовтня 2020 року влада постановила, що аборт через аномалії плоду є неконституційним. Очікується, що це неоскаржне рішення, яке не може бути оскаржене, значно зменшить кількість абортів у країні.

У Польщі аборти все ще є законними у випадках зґвалтування, інцесту, а також загрози життю чи здоров’ю матері.

19 вересня президент Польщі Анджей Дуда зустрівся з організаторами маршу, пов’язаних з центром «Життя та сім’я» та Християнсько-соціальною асамблеєю.

Дуда підтримав рішення Конституційного суду минулого року, заявивши про заборону абортів в Польщі на основі так званої євгеніки.

Через вимоги карантину, Марш за життя та сім’ю, який зазвичай проводять у 140 містах Польщі, цього року обмежують Варшавою.

Схожі статті

Організатори цьогорічного параду обрали темою заходу батьківську любов.

Павло Оздоба сказав, що Марш має надіслати сигнал не лише всій Польщі, а й світу. Він, як один із організаторів, закликав поляків під час процесії нести відповідальність за своє батьківство. Традиційно ця подія відбувається у березні, символізуючи розквіт нового життя.

Архієпископ Станіслав Гадецький, голова Польської конференції єпископів, передав у соціальних мережах учасникам маршу добрі побажання.

Читайте також:

Наприкінці параду відбулася меса у церкві Святого Хреста у Варшаві.

Жінка Павла Оздоби назвала предстоятеля «Батьком нації», пов’язуючи його служіння з темою відповідального наставництва як батьківства.

Сам же Павло сказав, що відповідальний і сильний батько потрібен не тільки сім’ї, а й усьому суспільству.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button