ПротестантиХристиянські новини

Відбулася щорічна зустріч місії «Перекладачі Біблії України»

Місія перекладачів Біблії організовує щорічну триденну конференцію, і 2021 рік не став винятком. Цього разу захід проходив у м. Першотравенськ Дніпропетровської області, церква «Нове покоління» радо приймала гостей.

Джерело: Перекладачі Біблії України

У перший день зареєструвалося приблизно 70 учасників, більшість з яких були студентами євангельської духовної семінарії, а також представники ромської національності. Для них у плані було організовано засідання круглого столу з питанням інтеграції в українське суспільство через євангелізаційну роботу.

Спеціальними гостями цієї конференції стали партнери головного офісу «Pioneer Bible Translators» та підіймали такі важливі теми, як «Пастирська опіка місіонерів» та «Важливість команди у виконанні Великого доручення».

Окрім перекладачів та редакторів, були сім’ї Дмитра і Золушки Вакаренко та Сергія Березовського.

Учасники конференції отримали детальну інформацію про діяльність місії ПБУ та всі можливі проєкти для плідної співпраці.

Читайте також:

Під час перерви учасники мали можливість познайомитись, поспілкуватися з активними місіонерами та поставити запитання служителям різних напрямків.

Основною метою цієї зустрічі стала мобілізація церкви для участі в місіонерській діяльності, тобто надання можливості людям читати Писання рідною мовою.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!