Баптисти

Оприлюднено Звернення Голови ВСЦ ЄХБ Валерія Антонюка до служителів і церков через початок війни

Дорогі брати і сестри, служителі Церкви!

Сьогодні зранку, 24 лютого, в Україні розпочалася війна. Те про що ми молилися, щоби Бог не допустив, сьогодні сталося. І ми, як віруючі люди, цілком розуміємо, що цей період і цей час нам потрібно буде пройти й пережити.

Біблія говорить, що «Господь – мій Пастир. Я не матиму недостатку. І навіть якщо я піду долиною смертною тіні, не боятимуся зла, тому що Ти зі мною, Твій жезл і Твій посох вони втішатимуть мене».

Тому ми закликаємо усіх передусім продовжити і посилити наші молитви. Це наша зброя у часи війни, військового протистояння. Це перше, що роблять віруючі люди. І ми закликаємо всіх, де б ви не знаходилися, шукати можливість особисто, у ваших сім’ях, у ваших церквах, в ZOOM, там, де можливо, об’єднуватися разом і молитися до Господа.

По-друге, важливо, щоб у цей час Господь дав нам Свій мир і в нас не було паніки, страху, необдуманих дій, непередбачених рішень, які можуть зашкодити і нам особисто, і нашому служінню в Україні.

Ми закликаємо усіх служителів церков саме у ці перші дні давати послання надії зі Слова Божого для усіх віруючих людей, які мають стати сьогодні у цьому проломі і молитися за нашу країну. Нам потрібно посилити з постом, з молитвами цей час, бо це час, коли Церква продовжує служити.

Ми говоримо до усіх служителів церков, пресвітерів, дияконів: подумайте про те, як подбати про прийом у ваших церковних приміщеннях, на ваших базах, там де у вас є можливості, аби прийняти тих людей. Людей, які будуть переміщатися по Україні і зазнаватимуть сьогодні обстрілів, особливо з наших усіх прикордонних областей. Будь ласка, нам важливо організуватися так, щоб можна було прийняти людей.

У нас багато питань без відповідей, і тільки рухаючись крок за кроком, ми можемо зрозуміти, що можемо зробити наступний крок. Тому просимо вас, щоб ви могли організувати це на рівні церков. Наші церкви мають стати центрами служіння для нашого народу у часи такої недолі.

Ми просимо усіх християн не поширювати неперевірену інформацію, але ділитися тією інформацією, якої ви стали очевидцями і ви точно знаєте про її достовірність, перетворити її в молитву.

Ми також молимося і просимо вас молилися про організацію нашого центру координації, тому що в офісі, тут під Києвом, ми продовжуємо служити, продовжуємо зараз організовувати усю роботу. Ми будемо на зв’язку з усіма об’єднаннями і координуватимемо усі ті процеси, які на часі є важливі для усіх людей України.

Ми також будемо повідомляти вас про ситуацію постійно. Час від часу ми будемо давати такі звернення, будемо повідомляти про поточну ситуацію і молимося про те, щоби ми всі були зараз разом, об’єднані в тому, що Господь робить.

Ми віримо — Бог через нас хоче сьогодні, щоби Царство Його поширювалося, навіть в часи війни. Ми молимося про захист нашої країни і твердо віримо, що Господь благословить Україну!

Тому об’єднуймося разом, служимо в цих умовах. Ми починаємо новий етап, нову сторінку в служінні, якої не було раніше. І Бог благословив нас десятиліттями жити мирно і спокійно, але в такі часи для усієї нашої країни потрібна церква, як світло і сіль, тому Господь – Наш Пастир, ми не будемо в недостатку і Він проведе нас навіть у такі часи. Хай Бог нас благословить, молимося за вас і разом служимо для Господа.

Валерій Антонюк, голова ВСЦ ЄХБ

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button