Україна

Зеленський звернувся до громадян України: Україна захищається і не віддасть своєї свободи

«Україна захищається і не віддасть своєї свободи, щоб там не думали в Москві. Для українців незалежність, право жити на своїй землі – найвища цінність», – зазначив президент.

Джерело: lb.ua

Президент додав, що Росія підло, самовбивчо напала на Україну, так само як це зробила нацистська Німеччина в Другу світову.

«Відсьогодні наші держави по різні боки світової історії. Російська держава стоїть на боці зла. Але багато що залежить від російського народу. Громадяни Росії сьогодні самі будуть обирати, на якому шляху кожен з них особисто. Усім, хто в Росії ще не втратив совість, час вийти і заявити протести проти цієї війни, проти війни з Україною», – підкреслив він.

Президент звернувся до українців, у яких є родичі в Росії, звертатися до них, щоб вони знали правду.

Від редакції: Друзі, закликаємо до молитви та спокою. Бог усе контролює. У нашого народу вибору немає, як захищатися. Бог завжди на боці пригноблених. Разом з тим, для нашого народу, це час для покаяння і молитви.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button