Домашня » Новини » Нові тенденції: У Британії відкрито 423 мечеті і закрито 500 церков

Нові тенденції: У Британії відкрито 423 мечеті і закрито 500 церков

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

За останні 15 років у Великобританії були відкриті 423 мечеті та закрито близько 500 церков, і ця тенденція буде лише посилюватися в найближчі роки.

Як говориться в повідомленні, опублікованому на сайті аналітичного центру «Інститут Гейтстоуна», як правило, мусульмани не будують нові приміщення, а купують будівлі церков і перетворюють їх у свої культові заклади.
Найбільш високий відсоток мусульманського населення в таких містах як Манчестер (15,8%), Бірмінгем (21,8%) і Бредфорд (24,7%).

Демографічні зміни зачепили всі найбільші міста Великобританії, в тому числі, її столицю — Лондон, і це вже впливає на різні сторони повсякденного життя городян, а також на роботу різних установ, в тому числі, у сфері вищої освіти.

Так, наприклад, у вищій школі Queen Магу (філія Лондонського університету), жінки повинні входити в навчальні аудиторії, використовуючи окремий вхід і не мають права ставити питання викладачам.

У багатьох столичних інститутах чоловіки й жінки, на вимогу мусульманських організацій, повинні сидіти окремо під час занять.

«Лондон зараз більш ісламське місто, ніж столиці багатьох мусульманських країн», — говорить Сайед Раз Різві, один з проповідників законів шаріату, які в даний час активно перетворюють столицю Сполученого королівства в «халяльне» місто.

В країні вже діє понад 100 шаріатських судів і їх число, найближчим часом, має істотно зрости.

Ісламське обличчя, крім Бірмінгема, Бредфорда і Манчестера, зараз набувають також такі споконвічно англійські міста, як Дербі, Лідс, Лестер, Ліверпуль, Шеффілд і багато інших.

У 2015 році ім’я Мухаммад, в різних варіантах написання (таких, наприклад, як Мухаммед або Махмуд) стало найбільш популярним серед немовлят в Великобританії.

Джерело: іsralove.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Українські підлітки менше курять, проте дедалі частіше п'ють алкоголь

Наступна Стаття

Як бути добрим, або трохи про відносини

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *