Християнські новини

Нові тенденції: У Британії відкрито 423 мечеті і закрито 500 церков

За останні 15 років у Великобританії були відкриті 423 мечеті та закрито близько 500 церков, і ця тенденція буде лише посилюватися в найближчі роки.
Як говориться в повідомленні, опублікованому на сайті аналітичного центру «Інститут Гейтстоуна», як правило, мусульмани не будують нові приміщення, а купують будівлі церков і перетворюють їх у свої культові заклади.
Найбільш високий відсоток мусульманського населення в таких містах як Манчестер (15,8%), Бірмінгем (21,8%) і Бредфорд (24,7%).
Демографічні зміни зачепили всі найбільші міста Великобританії, в тому числі, її столицю — Лондон, і це вже впливає на різні сторони повсякденного життя городян, а також на роботу різних установ, в тому числі, у сфері вищої освіти.
Так, наприклад, у вищій школі Queen Магу (філія Лондонського університету), жінки повинні входити в навчальні аудиторії, використовуючи окремий вхід і не мають права ставити питання викладачам.
У багатьох столичних інститутах чоловіки й жінки, на вимогу мусульманських організацій, повинні сидіти окремо під час занять.
«Лондон зараз більш ісламське місто, ніж столиці багатьох мусульманських країн», — говорить Сайед Раз Різві, один з проповідників законів шаріату, які в даний час активно перетворюють столицю Сполученого королівства в «халяльне» місто.
В країні вже діє понад 100 шаріатських судів і їх число, найближчим часом, має істотно зрости.

Ісламське обличчя, крім Бірмінгема, Бредфорда і Манчестера, зараз набувають також такі споконвічно англійські міста, як Дербі, Лідс, Лестер, Ліверпуль, Шеффілд і багато інших.
У 2015 році ім’я Мухаммад, в різних варіантах написання (таких, наприклад, як Мухаммед або Махмуд) стало найбільш популярним серед немовлят в Великобританії.

Джерело: іsralove.org

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button