Варто замислитись

Іде Ісус Христос землею російською і промовляє…

Іде Ісус Христос землею російською і промовляє:

«Горе вам начальники людей росіян, які руки попам цілують! Тим самим попам, які окроплюють літаки та танки, щоб руйнувати міста наші! У вашій релігії немає ні віри, ні Бога, ні Євангелія! Горе та попам російським!

Горе вам начальники росіян, що уявили себе світочами світу. Горе вам “визволителі”. Горе тих, хто вважає себе рятівниками світу, істинного миру не знають.

Горе вам начальники людей росіян, про мир, що говорять, при цьому очі на війни загарбницькі закривають! Горе слухають Соловйова та Скабеєву та інших одержимих брехнею та лицемірством. І тим, які вістять горе!

Горе вам начальники людей росіян, що на шиї нерозумних пацанів тягар війни й вбивства покладають! Самі ж у хатах своїх під телевізорами сидять, у кабінетах накази злочинні підписують! І пацану в руки автомат, що несе горе!

Горе вам убивці правдолюбців. Кров Бориса Нємцова, Ганни Політковської, Магнітського, Литвиненка, Старовойтової на вас! І ще кров сотень та тисяч інших за правду вбитих та за ґрати кинутих. Бог запитає за цю кров із вас мовчазні та покірні учасники вбивств, організованих вашими обранцями!

Горе тим, хто знає правду мовчав. Мовчав, бо боявся! Мовчав, бо більше ніж правду полюбив зручну та безпечну брехню. Горе!

Горе тим, хто кордон порушує! Горе тим, хто чужу землю захоплює! Горе вам та нащадкам вашим! Покайтесь!».
Не вірите, що Ісус таке говорить, мандруючи землею російською?

Так прочитайте самі Євангеліє Луки.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Єлисей Пронін

Пастор, проповідник, письменник, керівник факультету організації нових церков в Українській баптистської теологічної семінарії. Має ступінь магістра від Southeastern Baptist Theological Seminary.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І гадаю, що справедлива відплата – рано чи пізно – неодмінно повернеться до всіх них!
    Причому, не лише до певних правителів і можновладців. А й до тих, хто – так чи інакше – підтримував і сприяв всім цим та іншим (тяжким і численним) злочинам: як на українській землі, так і деінде.
    В т. ч. й тим горе-“пастирям” і їхнім багатьом “віруючим”, хто мовчав або просто “молитовно” фарисействував та юродствував, а тим паче – прямо й відверто погоджувався з усім цим волаючим злом і беззаконням.
    І сподіваюся, що не обійде увагою ця відповідальність і тих релігійних лідерів на цій світлині, які так весело й радісно посміхаються, вірнопіддано оточивши цього кривавого кремлівського маньяка – параноїдного тирана й диктатора їхньої країни. Тобто держави, що, по суті, відверто й підступно демонструє себе перед усім світом не інакше, як зухвалого й цинічного – імперсько-шовіністського агресора і міжнародного терориста.
    Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button