Релігія

Всесвітня Рада Церков закликала агресора до припинення небезпечної геополітичної конкуренції

На тлі останніх подій та ескалації напруженості, що загрожує миру та безпеці у світі, свою серйозну стурбованість подіями в Україні висловив виконуючий обов’язки генерального секретаря Світової Ради Церков д-р Іоан Саука.

Джерело: risu

«Ми наполегливо закликаємо до припинення небезпечної геополітичної конкуренції, яка спричинила цю кризу, до деескалації та зниження напруженості, а також до поваги міжнародного права та встановлених національних кордонів», – сказав Саука.

Також вони знову закликають до діалогу та принципів Мінської угоди, як шляху до мирного врегулювання давньої напруженості та розбіжностей у регіоні в рамках міжнародного права та зобов’язань.

Читайте також: 

Всесвітня Рада Церков закликає молитися за Україну

«Ми ще раз наголошуємо, що будь-який збройний конфлікт неминуче торкнеться дітей, жінок та чоловіків в Україні. І ми ще раз молимося, щоб очі тих, хто веде війну, були ще відкритими й щоб мир все ще панував», – додав Іоан Саука.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button