війна

Близько 1,6 млн українських дітей недоїдає через війну – директор надзвичайних програм ЮНІСЕФ

Через вторгнення Росії в Україні недоїдає близько 1,6 млн дітей. У Маріуполі та Херсоні найгірша ситуація. Про це заявив директор надзвичайних програм ЮНІСЕФ Мануель Фонтейн.

Джерело: gazeta.ua

За словами директора, з 3,2 мільйона дітей – близько половини недоїдає. При цьому без доступу до води на території України залишилися 1,4 мільйона українців. Ще 4,6 мільйона людей мають лише обмежений доступ.

Мануель Фонтейн повідомив, що найгірша ситуація у Маріуполі та Херсоні. На цих територіях діти та їхні сім’ї тижнями сидять без водопостачання та каналізації, без регулярних постачань їжі та медичного обслуговування.

До того ж з початку війни майже 2/3 всіх українських дітей було переміщено. Закриття шкіл по всій країні впливає на навчання та майбутнє 5,7 мільйона дітей шкільного віку та півтора мільйона студентів вищих навчальних закладів, каже директор надзвичайних програм ЮНІСЕФ.

Для прикладу він привів ціле покоління дітей Донбасу, які вже стали свідками того, як їхнє життя та освіта перевернулися з ніг на голову за останні вісім років конфлікту.

Нагадаємо, за словами ООН, через повномасштабну війну в Україні кожному п’ятому громадянину доводиться скорочувати або пропускати приймання їжі, у тому числі, щоб нагодувати дітей. Читайте детальніше за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!