ООН оголосила боротьбу з традиційною сім’єю

0
Поширень
Pinterest Google+

Управління верховного комісара ООН з прав людини оголосило про запуск нової кампанії «Вільні і рівні», яка направлена на захист лесбіянок, геїв, бісексуалів, і транссексуалів. Іншими словами це не що інше як, боротьба з традиційною сім’єю. Її підтримали Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, лауреат Нобелівської премії миру архієпископ Десмонд Туту, південноафриканська співачка Івонн Чака Чак і ряд інших видатних діячів політики і мистецтва.

Прес-конференція, присвячена цій події, відбулася в Кейптауні (Південна Африка). На ній Верховний комісар ООН з прав людини Наві Пілей і Десмонд Туту закликали всі країни світу до боротьби з дискримінацією осіб з причин їхньої сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності і оголосив про запуск проекту, розрахованого на рік.

«Змінити відношення до чого небудь непросто. Але це відбулося в інших сферах, і вже відбувається у багатьох частинах світу по відношенню цієї проблеми», – заявила Верховний комісар. Вона висловила надію на те, що нова компанія «Вільні і рівні» надихне мільйони на обговорення цієї теми.

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун підтримав безпрецедентну глобальну інформаційну кампанію з підвищення проінформованості про насильство і дискримінацію на ґрунті гомофобії і забезпеченню поваги до прав лесбіянок, геїв, бісексуалів і транссексуалів (ЛГБТ) у всьому світі.

«Генеральний секретар послідовно закликає світових лідерів до боротьби з насильством проти ЛГБТ – членів нашої людської сім’ї. Генеральний секретар високо оцінює головний посил кампанії: права людини є універсальними, і ми можемо змінити на краще відношення до (спільноти ЛГБТ)», – говориться в заяві, з якою від імені Пан Гі Муна виступив його прес-секретар.

Протягом року в рамках нової кампанії будуть випускатися різноманітні відеоролики і фільми, присвячені боротьбі з стереотипами у відношенні лесбіянок, геїв, бісексуалів і транссексуалів.

Більше про небезпеку ЛГБТ:

Управління ООН з жалем підкреслює, що на сьогоднішній день в 76-ти країнах світу існують закони, які криміналізують поведінку гомосексуалістів.

За матеріаламиgrehu.net

Попередня стаття

6 мільйонів людей щорічно помирає від паління

Наступна стаття

У Єгипті спалено понад півсотні церков

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *