Християнські новини

«Батько 1» і «батько 2» замінили французам батька і маму

В рамках дебатів по законопроекту «Довіра до школи» Національні збори Франції проголосували за запропоновану депутатом партії «Вперед, Республіка!» Валері Петі поправку, яка наказує замінити в шкільних документах поняття «батько» і «мати» на «батько 1» і «батько 2 ».
«Ця поправка приймається з метою закріплення в законодавстві сімейної різноманітності», – заявила депутат з президентської партії «Вперед, Республіка!» Валері Петі, яка внесла правки на голосування.
Пані Петі підкреслила, що формулювання шкільних документів досі не враховували наявність одностатевих сімей, хоча закон про «шлюб для всіх» був прийнятий ще в 2013 році.
Ситуацію коментує французький філософ і теолог Бертран Вержелі:

«Слова« батько »і« мати »часто вживаються в мові, в тому числі в літературі. І що з цим робити? Приводити літературу до норм нового закону? Як говорити про Бога Отця? Бог стане «батьком 1» або «батьком 2»?

Ніхто не народжується у «батька 1» і «батька 2». Ніхто не народжується у нейтральній в статевому плані пари, в якій немає чоловіка і жінки, батька і матері. Позбавляючи батька і матір легального існування, закон народжує неіснуючих людей. Реальні (батько й мати) стають вигаданими, а вигадані («батько 1» і «батько 2») реальними. Крім того, на рахунку цього закону не тільки безумство, але і брехня чистої води. При штучному заплідненні залишається справжній батько, а при сурогатному материнстві – справжня мати. Але за новим законом вони перестають існувати. Закон стирає їх».
Захисники традиційних цінностей теж не оцінили нововведення.

Більше про загрози для сім’ї?

Людовін де Ла Рошер, лідер громадського руху La Manif pour tous, який виступає за збереження традиційних сімейних цінностей, назвала прийняту поправку “абсолютно нелюдською”:
«Ця поправка знищує фундаментальні цінності», – заявила вона в розмові з журналістом AFP.

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button