Християнські новини

6 мільйонів людей щорічно помирає від паління

Протягом ХХІ століття паління стане причиною смерті приблизно 1 мільярда людей, зауважує Всесвітня організація охорони здоров’я в доповіді про «глобальну епідемію тютюну», повідомляє novosti.dn.ua з посиланням на «Корреспондент».
За офіційними даними, щорічно смертність від паління складає біля 6 мільйонів людей. Крім того, вживання тютюнових виробів спричиняє економічні збитки на суму більше 500 мільярдів доларів в рік.
Фахівці ВООЗ підкреслюють, що життя десятків мільйонів людей може бути врятоване, якщо всі країни світу приєднаються до рамкової конвенції організації з боротьби з тютюнопалінням. «Не дивлячись на те, що вживання тютюну є головною причиною передчасної смерті, існують ефективні засоби боротьби з цією епідемією», – підкреслюється в документі.

Більше про залежність:

Серед мір боротьби з тютюнопалінням, відомих як  MPOWER, моніторинг вживання тютюну і національної політики з його обмеження в різних країнах, допомогу людям, які бажають кинути палити, стимуляція заборон на рекламу і спонсорування тютюну, підвищення податків на продаж тютюнових виробів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button