Медіа новини

Нові функції та свобода слова: Ілон Маск купив Twitter

Новим власником Twitter стала найбагатша людина на планеті Ілон Маск. Він вважає, що ця соцмережа має реалізовувати свій потенціал як платформа для свободи слова. Маск збирається доповнити Twitter новими функціями. Про це йдеться в пресрелізі компанії.

Джерело: vsirazom.ua з посиланням на prnewswire.com та Twitter Ілона Маска

Ілон Маск купив соціальну мережу за 44 мільярди доларів 25 квітня 2022 року. При цьому він виділив 46,5 млрд доларів на фінансування цієї угоди.

Як наголосив голова Tesla, метою купівлі Twitter є те, що зараз ця соцмережа не реалізовує свій потенціал як платформа для свободи слова.

Свобода слова – це основа функціонування демократії, а Twitter – це цифровий майданчик, де обговорюються речі, життєво важливі для людства, заявив Ілон.

Також він зазначив, що хоче зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, а саме доповнити його новими функціями.

Для підвищення довіри планується створення алгоритму відкритого вихідного коду, аутентифікація всіх користувачів, а також видалення спам-ботів та підробних облікових записів.

Маск додав, що політика соцмережі буде обережно змінена щодо блокувань, а також планується відмова від моделі доходів, яка базується на рекламі.

Повідомляється, що після заяви Ілона Маска акції Twitter Inc. зросли на 6 % 25 квітня до 52 доларів за акцію.

«Твіттер має величезний потенціал. Я з нетерпінням чекаю спільної роботи з компанією та спільнотою користувачів, щоб розкрити його», − поділився Маск.

Нагадаємо, що 4 березня Роскомнагляд (Федеральна служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій) заблокував доступ до мережі Facebook на території РФ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button