Медіа новиниХристиянські новини

Новомедіа Форум 2020 відбудеться через 7 днів

До Новомедіа Форуму 2020, найголовнішої журналістської події осені, залишилось 7 днів. Захід відбудеться 6 листопада у Києві. Тема: «Залишились втрьох: ютуб, телеграм, телевізор».
Нагадаємо, що Новомедіа Форум здобув бездоганну репутацію освітнього інтенсиву з максимальною кількістю практичних знань з журналістського ремесла. Топові українські журналісти та медіаменеджери виступатимуть з головної сцени Форуму. Соціальні медіа та телебачення, секрети Telegram та YouTube, спецпроєкти – про це та інше йтиметься на Форумі. Спікери поділяться власним досвідом проб і здобутків у професії, розкажуть історії з власного життя і на прикладах презентують нові інструменти медіауспіху.
У цьому році оргкомітет ухвалив рішення провести Новомедіа Форум 2020 у спеціальному форматі. Лише один день і лише 10 спікерів. А тому протягом одного дня на вас чекають найкрутіші спікери із найактуальнішими темами.

Захід буде присвячений тому, що в інформаціоному просторі співіснують та борються за лідерство три суперплатформи: YouTube, телебачення, Telegram. Саме тому оновлений дизайн заходу виконаний у геройському стилі MARVEL. Тож хто з них стане переможцем? Дізнаєтесь під час Новомедіа Форуму 2020.
Ознайомитеся з темами та спікерами можна на сайті Новомедіа Форуму.
Для участі у Новомедіа Форумі 2020 необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button