Медіа новини

Доступ до Facebook на території Росії заблокований

4 березня Роскомнагляд (Федеральна служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій) заблокував доступ до мережі Facebook на території РФ.

Джерело: censor.net

Як повідомив Роскомнагляд, доступ до мережі Facebook, яка належить компанії Meta Platforms, Inc., заблокований через те, що з жовтня 2020 року зафіксовано 26 випадків дискримінації російських ЗМІ та інформаційних ресурсів з боку компанії.

За словами Федеральної служби, останнім часом соціальна мережа Facebook обмежила доступ до облікових записів: телеканалу «Звезда», інформаційного агентства «РИА Новости», Sputnik, Russia Today, інформаційних ресурсів «Lenta.ru» та «Газета.ru».

Нагадаємо, що Facebook різко скоротив кампанію проти насильства, яку проводить британське відділення папської асоціації «Допомога Церкві в нужді» (PKWP). Гігант соціальних мереж заблокував 90 відсотків публікацій товариства та повністю позбавив можливості використання Instagram та WhatsApp.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!