СвітХристиянські новини

Нью-Йорк заборонив жорстокість до качок, проте дозволяє аборти до народження

Міська рада Нью-Йорка заборонила продаж фуа-гра, заявивши, що це жорстоке поводження з тваринами; Качок примусово годують, щоб забезпечити відгодовану печінку. Він приєднується до Каліфорнії, роблячи продаж делікатесу незаконним.
Карліна Рівера спонсорувала законодавство в Нью-Йорку. Вона каже, що її законодавство “вирішує найбільш нелюдський процес”; вона також назвала це “однією з найбільш жорстоких практик”.
У січні вона відсвяткувала новий закон, завдяки якому Нью-Йорк став першим містом, яке виділило кошти суто на аборти: гроші сплачують за транспортні витрати жінок, які приїжджають до Нью-Йорка з інших штатів для аборту своїх дітей. Вона похвалилася тим, що “Цей фонд — це ще один сигнал, ще один приклад того, як штат Нью-Йорк та Нью-Йорк повинні бути лідерами у цьому питанні”.
Рівера права. У січні губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо підписав законопроєкт, який дозволяє аборт аж до моменту народження — при цьому відкидає всі покарання проти лікаря, який навмисно дозволяє дитині, яка пережила перерваний аборт, померти. Куомо був настільки задоволений законодавством, що наказав яскраво світити вогні Башти Свободи над нижнім Манхеттеном.

Каліфорнія не потерпить продажу фуа-гра, але на її території проводять  понад 15 відсотків усіх абортів у країні. Немає періоду очікування, жодної згоди батьків та жодної вимоги, щоб аборт був кваліфікованим лікарем.

Ось низка питань, які потребують серйозної відповіді

Чому міста та держави, які є чемпіонами прав тварин, є також чемпіонами прав на аборти?
Чому було багато нацистів були захисниками прав тварин? Гіммлер хотів заборонити полювання, і Гьорінг виконав указ Гітлера, щоб перевести німецьких осіб, які порушували закони про захист тварин, до концтаборів. Гітлер, який був вегетаріанцем, планував заборонити бойні після закінчення Другої світової війни. Тим часом вони запроторили євреїв у печі.
Коли мова йде про права тварин проти прав людини, то чому так багато лібералів у 21 столітті має стільки спільного з нацистами у 20 столітті?
Ні, це не означає, що захисник прав тварин сьогодні стає нацистом. Але є щось жахливе у таких людей, як Карліна Рівера, які вважають, що годування качки є “нелюдськими” та “насильницькими”, коли оголошують процедуру, яка розтрощує голову немовляти, яке народився на 80 відсотків. Такий менталітет, безумовно, нацистський.

Джерело: lifenews.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Сповіщення: ООН наполягає на абортах у всьому світі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button