Home»Новини»Кожна дитина є даром від Бога – Трамп на марші за життя

Кожна дитина є даром від Бога – Трамп на марші за життя

2
Поширень
Pinterest WhatsApp

Президент Дональд Трамп заявив десяткам тисяч прихильників на «Марші за життя», що ненароджені діти мають цінність.

“Кожна дитина – це дорогоцінний і священний дар від Бога”, – сказав він. “Разом ми повинні захищати, та берегти гідність і святість кожного людського життя”.

“Коли ми бачимо дитину в утробі матері, ми бачимо велич творіння Бога”, – додав він. “Кожна дитина, яка народилася і не народилася, створена за образом святого Всемогутнього Бога”.

Президент подякував мільйонам американців, які виступають за життя, та учасникам маршу за те, що вони вийшли для боротьби з абортами.

“Для мене велика честь бути першим президентом в історії, який взяв участь у” Марші за життя! “, – сказав Трамп натовпу.

“Ми тут з дуже простої причини: відстоювати право кожної дитини – народженої та ненародженої – реалізовувати свій даний Богом потенціал”, – сказав він. “Молодь – це серце Маршу за  життя, і саме ви робите це покоління просімейним поклінням”.

Президент Трамп стояв на захисті життя, починаючи з того, що вперше вчинив дії на посаді з метою знешкодження міжнародного планового батьківства.

“З першого дня свого перебування на посаді я вчинив історичні дії для захисту ненароджених”, – сказав він. ” Ненароджені діти ніколи не мали сильнішого захисника в Білому домі … Як нам каже Біблія, кожна людина чудово створена”.

Президент засудив демократів за підштовхування абортів на вимогу.

Президент Трамп проголосив “Матері – герої”, подякувавши присутнім за їхнє лідерство. Він додав, що кожна дитина приносить радість родині … кожне людське життя створене за образом Святого Бога Всемогутнього”.

Він зробив висновок: “Я пішов подякувати вам, це так здорово представляти вас, я всіх вас люблю, і я з щирою пристрастю кажу:” Дякую, Нехай Бог благословить вас, і нехай Бог благословить Америку”.

Джерело: lifenews.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

МФО "Цінності. Гідність. Родина": Між оплесками консерваторів і тривогою лібералів

Наступна Стаття

В Україні 37 мільйонів. Що далі?

1 Прокоментуйте

 1. Лев
  26.01.2020 в 18:51 — Відповіcти

  Не буду і не стану тут детально обговорювати й оцінювати, а особливо в персонально-етичному та інших скандальних аспектах (та, відповідно, на тлі процедури імпічменту), таку неоднозначну і контраверсійну постать, як чинний президент США.
  Скажу лише одне.
  Так виглядає, що п. Трамп досить добре розуміється на тому, що саме подобається і підтримується КОНСЕРВАТИВНО налаштованими американськими християнами, а особливо саме ПРОТЕСТАНТАМИ. Й, мабуть, якраз тому ПУБЛІЧНО (напоказ) все каже і робить, аби здобути й зміцнити симпатії та електоральну підтримку, насамперед, серед ЦІЄЇ категорії виборців.
  Так він, зокрема, робив і під час передвиборної кампанії 2016 р., коли здобув – правда, вельми НЕЛЕГКУ – перемогу. І якраз завдяки масово-масштабній підтримці, передусім і особливо, консервативних протестантів.
  Так він учиняє (і, скоріш за все, й надалі буде так робити) і нині, коли у листопаді ц. р. у США мають відбутися чергові президентські вибори. 🙂

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *