СвітХристиянські новини

Кожна дитина є даром від Бога – Трамп на марші за життя

Президент Дональд Трамп заявив десяткам тисяч прихильників на «Марші за життя», що ненароджені діти мають цінність.

“Кожна дитина – це дорогоцінний і священний дар від Бога”, – сказав він. “Разом ми повинні захищати, та берегти гідність і святість кожного людського життя”.

“Коли ми бачимо дитину в утробі матері, ми бачимо велич творіння Бога”, – додав він. “Кожна дитина, яка народилася і не народилася, створена за образом святого Всемогутнього Бога”.

Президент подякував мільйонам американців, які виступають за життя, та учасникам маршу за те, що вони вийшли для боротьби з абортами.

“Для мене велика честь бути першим президентом в історії, який взяв участь у” Марші за життя! “, – сказав Трамп натовпу.

“Ми тут з дуже простої причини: відстоювати право кожної дитини – народженої та ненародженої – реалізовувати свій даний Богом потенціал”, – сказав він. “Молодь – це серце Маршу за  життя, і саме ви робите це покоління просімейним поклінням”.

Президент Трамп стояв на захисті життя, починаючи з того, що вперше вчинив дії на посаді з метою знешкодження міжнародного планового батьківства.

“З першого дня свого перебування на посаді я вчинив історичні дії для захисту ненароджених”, – сказав він. ” Ненароджені діти ніколи не мали сильнішого захисника в Білому домі … Як нам каже Біблія, кожна людина чудово створена”.
Президент засудив демократів за підштовхування абортів на вимогу.
Президент Трамп проголосив “Матері – герої”, подякувавши присутнім за їхнє лідерство. Він додав, що кожна дитина приносить радість родині … кожне людське життя створене за образом Святого Бога Всемогутнього”.
Він зробив висновок: “Я пішов подякувати вам, це так здорово представляти вас, я всіх вас люблю, і я з щирою пристрастю кажу:” Дякую, Нехай Бог благословить вас, і нехай Бог благословить Америку”.

Джерело: lifenews.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Не буду і не стану тут детально обговорювати й оцінювати, а особливо в персонально-етичному та інших скандальних аспектах (та, відповідно, на тлі процедури імпічменту), таку неоднозначну і контраверсійну постать, як чинний президент США.
    Скажу лише одне.
    Так виглядає, що п. Трамп досить добре розуміється на тому, що саме подобається і підтримується КОНСЕРВАТИВНО налаштованими американськими християнами, а особливо саме ПРОТЕСТАНТАМИ. Й, мабуть, якраз тому ПУБЛІЧНО (напоказ) все каже і робить, аби здобути й зміцнити симпатії та електоральну підтримку, насамперед, серед ЦІЄЇ категорії виборців.
    Так він, зокрема, робив і під час передвиборної кампанії 2016 р., коли здобув – правда, вельми НЕЛЕГКУ – перемогу. І якраз завдяки масово-масштабній підтримці, передусім і особливо, консервативних протестантів.
    Так він учиняє (і, скоріш за все, й надалі буде так робити) і нині, коли у листопаді ц. р. у США мають відбутися чергові президентські вибори. :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button