Домашня » Новини » Джо Байдена не допустили до причастя через підтримку абортів

Джо Байдена не допустили до причастя через підтримку абортів

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Священник в Південній Кароліні відмовив запричастити кандидата в президенти США від демократів Джо Байдена через те, що він публічно підтримує легалізацію абортів.

«На жаль, минулої неділі я був змушений відмовити в Святому Причасті колишньому віце-президенту Джо Байдену», – зазначив о. Роберт Морей, парох храму св. Антонія в дієцезії Чарльстон, Південна Кароліна. – «Святе Причастя вказує на те, що ми – єдині з Богом, один з одним і з Церквою. Наші вчинки повинні це відображати. Кожна публічна особа, яка захищає аборти, ставить себе в такий спосіб поза межі Церковного вчення».

Канон 915 Кодексу канонічного права зазначає, що не слід допускати до св. Причастя тих осіб, які наполегливо перебувають в явному тяжкому грісі. Ще у 2004 році кардинал Йозеф Ратцінґер написав Меморандум американським єпископам, пояснюючи застосування цього канону. «Служитель Святого Причастя може опинитись в ситуації, коли він буде змушений відмовити в уділенні Причастя певній особі, наприклад, яка була екскомунікована, отримала інтердикт або ж наполегливо перебуває в явному тяжкому грісі, інформує Catholic Herald.

Випадок «політика-католика», котрий «послідовно пропагує і голосує за дозвіл на аборти й закон про евтаназію», означає прояв «формальної співпраці» у важкому грісі, — пояснив у своїй заяві о. Морей.

Джерело: catholicnews.org.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

 

Попередня Стаття

Лідери найбільших релігій світу виступили проти евтаназії

Наступна Стаття

Християнство зростає в усьому світі і випереджає приріст населення

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *