Релігія

Глави держав та міжнародна спільнота має зробити все, аби покласти край війні в Україні – звернення Комітету церков Європи

Спільний комітет Конференції Європейських Церков та Ради Єпископських Конференцій Європи звернувся до Глав Держав та міжнародної спільноти, закликаючи зробили все, що в їхніх силах, аби покласти край війні в Україні, що нищить життя та завдає невимовних страждань.

Джерело: risu.ua 

У заяві до лідерів та міжнародної спільноти наголошується, що серцем християнської віри є мир і примирення, тому релігія не може використовуватися для виправдання цієї війни.

Комітет зазначає, що всі релігії засуджують російську агресію, яка чиниться проти українського народу та богохульство, яким є невластиве використання релігії в цьому контексті. Церкви закликають релігійну та політичну владу ангажуватися у справжній діалог та сприяти тривалому миру.

Автори звернення дякують Церквам і організаціям, як також представникам місцевої й державної влади сусідніх з Україною і не тільки сусідніх країн, за величезну працю в прийманні тих, хто втікає від війни.

Конференція Європейських Церков та Рада Єпископських Конференцій Європи солідаризуються із голосами тих небагатьох росіян, які мужньо протестують проти вторгнення військ РФ та закликають не припиняти ініціативи на підтримку життя та свідчення Христової любові ближнім.

Церкви Європи підкреслили, що вони моляться за дар миру та запрошують всіх християн єднатися з ними в молитві, помножуючи свої зусилля, щоб утверджувати цінності життя та активно сприяти примиренню.

Довідка

Конференція Європейських Церков – це згуртування православних, протестантських і старо-католицьких Церков європейських країн, а Рада Єпископських Конференцій Європи об’єднує католицькі єпископати континенту. Спільний комітет є платформою, яка об’єднує всіх християн Європи. Під час своєї щорічної зустрічі, яка відбулася у контексті третіх Європейських соціальних днів у Братиславі, члени комітету обговорили зусилля Церков Європи на користь миру в Україні, зміцнення стосунків між двома організаціями та синодальний процес у Католицькій Церкві.

Нагадаємо, що Євромайдан SOS та Круглий стіл з релігійної свободи в Україні опублікували звернення щодо наступу на свободу релігії під час збройної агресії Росії проти України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!