Християнські новини

Викрито масштабне шахрайство з сувоями Мертвого моря.

Сувої Мертвого моря, які продаються на чорному ринку виявилися підробками. Жертвою шахрайства став Музей Біблії, який мав відкритися в листопаді у Вашингтоні, США. Музей заплатив за фальшивки кілька мільйонів доларів.
Вчені заявили, що велика частина фрагментів, що знаходяться в приватних колекціях, є підробками, – заявив палеограф Кіпп Девіс. За його словами, щонайменше 6 з 13 фрагментів, придбаних Музеєм Біблії, – фальшивки.

Більше про сувої Мертвого моря:

Сувої Мертвого моря, або Кумранські сувої є найдавнішими збереженими записами Єврейсього Танаху, 2000 – річної давнини. Сувої написані на арамейські і давньоєврейській мові. Вперше їх було знайдено в печерах Юдейської пустелі. Археологомаи було знадено біля 900 манускриптів і 50 тис. фрагментів в 11 печерах. Велика частина з них зберігаються у Храмі Книги і Єрусалимі.

Слово про Слово з посиланням
на Релігійно-інформаційну службу України
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button