Креаціонізм

Не забувай про коріння

У давнину багато людей, у тому числі і в стародавньому Ізраїлі, виготовляли різні мазі зі спецій. В Індії протягом трьох тисяч років з медичною метою використовувалася спеція під назвою куркума.

Куркума робиться з коріння широколистяної рослини, що добре росте в теплому вологому кліматі південної Азії. Стародавні цілителі в Індії використовували куркуму для догляду за ранами проти розлиття жовчі, від розладів травлення та деяких інших нездужань.

Куркума входить до складу більшості страв із каррі. Сучасна медицина розпочала вивчення цієї спеції. Попередні дослідження показують, що куркума знижує загальний вміст холестерину на 11 відсотків та на 29 відсотків підвищує рівень корисного холестерину. Але саме обнадійлива і разюча властивість куркуми в тому, що її можна використовувати для лікування Альцгеймера.

Активний компонент цієї спеції – куркумін. Лабораторні випробування показали, що куркумін допомагає тілу позбавлятися бета-амілоїдних бляшок, які призводять до хвороби Альцгеймера. Ці результати підтверджуються вивченням населення Індії. Дослідження людей віком від 65 років і старших показало, що люди, які вживають куркуму в їжу, на три чверті рідше страждають від цієї хвороби, ніж їхні західні сусіди.

Господь передбачав, що людина згрішить і спричинить смерть і хвороби. У Своїм милосерді він помістив у Творіння природні ліки, які можуть нам допомогти.

Читайте також:

«А із синів священичих деякі виготовляли миро з речовин запашних». Перша книга Хронік 9:30

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button