Сім'я

В Луцьку відкрився Центр сім‘ї

У Луцьку 14 грудні відкрився Центр сім’ї. В ньому діятиме Школа сімейного життя та Центр медіації та корекції сімейних взаємовідносин.

Джерело: Facebook

«Ще рік тому я сидів з командою і планував, як реалізувати цю велику мрію в нашому місті. Вчора це стало реальністю. В Луцьку відкрився Центр сім‘ї, де функціонуватиме Школа сімейного життя та Центр медіації та корекції сімейних взаємовідносин. Радіємо, що місто розпочало таку ініціативу, і разом ми готові писати нову історію», – написав на своїй сторінці у Facebook Роман Кравчук.

Школа сімейного життя – унікальний проєкт міста Луцька (і поки єдиний у всій країні). Відтепер якісна та комплексна підготовка до подружнього життя стала доступною для всіх лучан та мешканців прилеглих громад.

У школі сімейного життя учні здобувають знання, тренують необхідні навички та формують характер. Тренінг спрямований на правильну установку спілкування майбутнього подружжя: студенти зможуть навчитися правильно говорити про кожну сферу свого сімейного життя, приймати рішення, які задовольнять обох в парі, ставити спільні сімейні цілі та досягати їх.

За основу взяли ліцензовану програму підготовки до шлюбу, яка вже допомогла десяткам інших пар в Україні та тисячам пар у всьому світі. Програма підіймає всі основні сфери сімейного життя, а саме: спільні цілі та бачення, спілкування, вирішення конфліктів, відмінності темпераментів та прийнятті партнера, питання віри та цінностей, планування та виховання дітей, побудова стосунків з рідними, інтимні відносини, управління сімейними фінансами та готовність жити в шлюбі.

Школа відкриває двері для трьох категорій людей: молодь, що зустрічається, пари, які готуються до шлюбу, а також одружені пари, які не мали подібної підготовки. Організатори повідомляють, що через кілька місяців учні зможуть відчути зміни внутрішнього клімату у своїй парі і будуть вражені своєю здатністю розуміти один одного, навчаться працювати разом, як одна сильна та неповторна команда.

Читайте також: 

Подяку висловив Роман Кравчук міському голові Ігорю Поліщуку за допомогу та сприяння в реалізації даного проєкту, заступнику міського голови Ірині Чебелюк та депутатам за підтримку, керівнику Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліні Галан за довіру та реалізацію проєкту, а також команді сімейних консультантів (Олександр Юхимчук, Альона Юхимчук, Марія Годлевська, Андрій Годлевський) і бізнесменам, які за власні кошти підготували приміщення та забезпечили всім необхідним (Леонід Джулинський, Андрій Лінник, Наталія Кушнір, Григорій Зеленюк).

Реєстрація відкривається з 1 січня 2022 року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button