Креаціонізм

Генетика, мавпи та марна праця

Найпопулярніший аргумент на користь еволюції людини від тварини говорить: геном людини та шимпанзе збігається на 98 відсотків. Багато хто вважає, що це твердження має під собою залізні докази, але насправді це лише голослівне твердження, зроблене прихильниками еволюції.

Наразі генетики вже розпочали перевірку цього твердження. Нещодавно вчені закінчили першу докладну карту однієї хромосоми шимпанзе. Один цей факт говорить про те, що генетична схожість людини та шимпанзе ніколи не підтверджувалася доказами. Потім вчені порівняли отримані дані з відповідною хромосомою людини. Скрупульозне дослідження виявило 68 000 дрібних відмінностей у ДНК двох генів.

Аналіз 231 гена цієї хромосоми показав, що 83 % генів містять абсолютно різні білки. Вчені зазначили, що якщо таке співвідношення справедливе у всіх порівняннях геному людини та шимпанзе, то йдеться про тисячі розбіжностей. Іншими словами, людина і шимпанзе не те що не збігаються генетично на 98 відсотків, навпаки, зараз доведено, що геноми людини й шимпанзе різняться на 83 відсотки.

Зрозуміло, що людина відрізняється від шимпанзе не лише генетично. Важливіше те, що людина була створена на образ і подобу Божу, і тому несе моральну відповідальність перед Богом. А головне – людина отримала відкуплення гріхів через Сина Божого, Ісуса Христа через Його смерть на хресті.

Читайте також:

Книга Буття 1:27

Схожі статті

«І створив Бог людину за образом Своїм, за образом Божим створив його; чоловіка і жінку створив їх».

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!